Nie masz konta? Zarejestruj się

 

rollupZapraszamy do składania zamówień na druk rollup w drukarni JKB Print!

Rollup reklamowy wykonujemy na materiale Blockout, który wzbogacony jest o czarną przekładkę nieprzepuszczającą światła.

Mają Państwo dodatkowe pytania? Zapraszamy do zakładki DODATKOWE INFORMACJE I WSKAZÓWKI, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych i pomocnych informacji na temat rollupów w naszej ofercie.

Drukujemy również inne materiały reklamowe takie jak plakaty, katalogi reklamowe i ulotki.
 

rollupZapraszamy do składania zamówień na druk rollup w drukarni JKB Print!

Rollup reklamowy wykonujemy na materiale Blockout, który wzbogacony jest o czarną przekładkę nieprzepuszczającą światła.

Mają Państwo dodatkowe pytania? Zapraszamy do zakładki DODATKOWE INFORMACJE I WSKAZÓWKI, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych i pomocnych informacji na temat rollupów w naszej ofercie.

Drukujemy również inne materiały reklamowe takie jak plakaty, katalogi reklamowe i ulotki.
 

Wybierz wariant ROLLUP:

Proszę wybrać szerokość / wymiary Państwa rollupu.

Proszę wybrać, czy Państwa wydrukowany roll-up mamy dostarczyć Państwu bez kasety, zainstalować w kasecie dostarczonej przez Państwa (kaseta Klienta) lub wykorzystać jeden z trzech oferowanych przez naszą drukarnię mechanizmów: Classic, Premium lub Exclusive.

W naszej drukarni, do druku Roll-up'ów, wykorzystujemy matetriał Blockout o gramaturze 330 g.

Materiał ten posiada w środku czarną przekładkę, która blokuje światło. Jest to materiał klasy PREMIUM, znacznie lepszy od wykorzystywanego często, jako zmiennik, zwykłego materiału do druku banerów.

Proszę podać ile wzorów/projektów do druku mamy wydrukować w ramach zlecenia.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

rollup
Rollupy to świetny nośnik reklamy,
wydrukowany w JKB Print
jest zawsze najwyższej jakości!

Zapraszamy i zachęcamy do składania zamówień na stojak reklamowy rollup w drukarni JKB Print.

Drukujemy każde grafiki, oferujemy wszystkie najpopularniejsze mechanizmy (classic / ulepszona wersja standard, premium i exclusive / łezka).

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, aktualne profile kolorystyczne i stosujemy tylko materiał blockout najwyższej jakości.

Mieścimy się w Warszawie i działamy równocześnie jako drukarnia internetowa, oferująca w pełni druk rollup online, jak i drukarnia reklamowa stacjonarna z możliwością odbioru osobistego i dostarczenia nam własnych kaset do wymiany w nich grafiki.
 

Do czego przydaje się roll-up reklamowy?

Roll-up, czyli plakat z reklamą firmy wsparty na stabilnym szkielecie, to jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie się spośród konkurencji. Dzięki niemu zwrócisz uwagę na swoją firmę, produkt czy nową usługę. Roll-upy spełniają swoją rolę zwłaszcza na konferencjach oraz targach branżowych. Nadają się również do prezentacji i reklamy firmy podczas szkoleń organizowanych poza siedzibą przedsiębiorstwa. Można je ustawić np. przed drzwiami do sali szkoleniowej i w ten sposób ułatwić uczestnikom dotarcie na organizowane wydarzenie. Roll-upy stosuje się również jako element wyróżniający stanowisko handlowe. Mogą zachęcać do zakupu nowego produktu lub poinformować o wprowadzeniu nowej usługi do oferty. Tego typu reklamy stojące nadają się także do promocji produktów i firmy w jej siedzibie, szczególnie wtedy, gdy odwiedzają Cię klienci. To powierzchnia reklamowa, która ustawiona w holu biurowca, w okolicach windy czy przed drzwiami może z powodzeniem nawigować Twoich klientów i wskazać im właściwą drogę do Twojej siedziby. Druk roll-upów jest stosunkowo tani, nie zabiera również zbyt wiele czasu.

Powrót do wyceny on-line
 

Jak złożyć zamówienie na druk rollup?

Zamówienie na roll-up, w najszybszy sposób, mogą Państwo złożyć przez nasz sklep internetowy. Wystarczy wybrać jaki rollup Państwa interesuje z opcji, które są dostępne w naszej ofercie, kliknąć w tabeli cen nakład jaki Państwa interesuje, a następnie nasz system poprowadzi Państwa krok po kroku przez koszyk, gdzie na końcu zamówienie na rollupy trafia do realizacji.

W razie wątpliwości lub pytań zamówienie na wydruk roll-up można wykonać bezpośrednio wysyłając zamówienie na nasz adres e-mail: Zamówienia

Powrót do wyceny on-line
 

Rollup reklamowy w drukarni JKB Print - dlaczego tylko u nas?

Przede wszystkim nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość druku i przystępna cena. Nasze rollupy drukowane są w wysokiej rozdzielczości i z zastosowaniem markowych tuszy. Nasz park maszynowy jest regularnie serwisowany, żeby móc zagwarantować, że grafika Państwa rollup będzie wysokiej jakości.

Posiadamy w ofercie najbardziej popularne stojaki (kasety) do wydruków roll-up, tylko od sprawdzonych dostawców. Montaż roll-up wykonujemy sprawnie i profesjonalnie.

Darmowa weryfikacja plików przed wydrukiem, dostawa w każde miejsce na terenie Polski, możliwość zamawiania roll-up online - to tylko dodatkowe atuty naszej drukarni.

Druk reklamowy, w tym druk roll-up, to nasza specjalność. Klienci, którzy raz zakupią nasze rollupy chętnie wracają po kolejne rollupy lub inne druki reklamowe. Nasze rollupy wykorzystywane są w różnego rodzaju punktach wystawowych, na targach oraz podczas konferencji. Wszędzie tam gdzie rollupy mają możliwość pozyskać dla Państwa nowego klienta podczas prezentacji produktów.

Powrót do wyceny on-line
 

Roll-up reklamowy, jak wybrać parametry zlecenia?

Powrót do wyceny on-line
 

Rodzaj materiału - Blockout

blockout

W ofercie na druk rollup stosujemy tylko najlepszej jakości materiał blockout. Materiał ten gwarantuje wysoką jakość wydruku. Posiada czarną przekładkę, która blokuje przebijanie światła. Grafikę rollup na tym materiale, w każdym przypadku, charakteryzują dobrze odwzorowane kolory i równe, ładne krycie.

Nasz materiał charakteryzuje wysoka biel oraz biały spód, przez co rollupy reklamowe będą się świetnie prezentowały oraz będą świetnym nośnikiem reklamy.

blockout
Materiał blockout jest biały, gładki
oraz nie przepuszcza światła
- idealny na roll-up reklamowy!


Format rollupów

format rollup

Wszystkie rollupy, jakie oferujemy, mają wysokość 200 cm.

Spośród dostępnych w ofercie formatów proszę wskazać jaką szerokość ma Państwa rollup. Wymiary rollupów muszą zgadzać się z wymiarami grafiki w pliku do druku. Jeśli nie wiedzą Państwo jakiej szerokości jest Państwa grafika prosimy o przesłanie do nas pliku na adres e-mail wycen, sprawdzimy to dla Państwa!

Posiadamy w ofercie najbardziej popularne rollupy: rollup 85x200, rollup 100x200, rollup 120x200 i rollup 150x200.

Do każdej szerokości roll-up posiadamy mechanizmy dopasowane do końcowego produktu.

 

Kaseta rollup - stojak reklamowy szyty na miarę

kaseta rollup
 

Kaseta, Rollup Standard / kaseta, Rollup Classic

rollup standard
Ekonomiczny, popularny mechanizm rollup classic (standard+)

W naszej ofercie stosujemy stojak reklamowy roll-up o klasę wyższej jakości produktu niż używany w większości drukarni standard rollup.

Kaseta roll-up Classic to nowsza i lepsza jakościowo wersja dostępnej na rynku kasety Standard.

Względem popularniejszej i tańszej wersji posiada dodatkowo stabilizator masztu, jest wykonana z lepszego jakościowo i grubszego aluminium (co zwiększa wagę i poprawia stabilność) oraz dodatkowo jest wyposażona w wzmocnienie tylnej ścianki, które znacznie wydłuża żywotność mechanizmu i całego rollup. Dzięki temu nasz standard roll-up posłuży dłużej jako nośnik Państwa grafiki i reklamy.

Wybrany roll-up jest w naszej ofercie rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym z oferowanych przez nas kaset - jednak jest ona nadal produktem wysokiej jakości i z zadowoleniem wybieranym przez Klientów.
 

Kaseta, Rollup Premium

rollup premium
Wzmocniona kaseta Premium na pewno posłuży dłużej
i będzie stabilniejsza!

Kaseta Premium Rollup, w porównaniu do kasety Classic, jest wykonana z jeszcze grubszego i trwalszego aluminium. Dzięki temu ten system do rollupów jest bardziej odporny na uszkodzenia i jest stabilniejszy.

Został w niej zainstalowany bardziej złożony mechanizm służący do zwijania wydruku do kasety oraz dodatkowo wzmocniony stabilizator masztu - dzięki temu świetnie się nadaje do częstego użytku i jest łatwiejszy w montażu.

Kasetę rollup Premium dostarczamy z torbą ułatwiającą transport.


Kaseta, Rollup Exclusive / łezka

rollup exclusive
Rollup Exlusive w kształcie łezki,
idealny do salonów wystawowych!

Kaseta roll-up Exclusive to najbardziej zaawansowany i bezsprzecznie najlepszy mechanizm w naszej ofercie. System ten jest wyborem Klientów, którzy oczekują, żeby rollupy reklamowe - oprócz grafiki wysokiej jakości - posiadały również system, który świetnie się prezentuje.

Waga tego mechanizmu roll-up jest wyższa, co zapewnia stabilność. System wykonany jest z najlepszej jakości aluminium. Dodatkowo posiada stabilniejsze nóżki, inne niż w kasetach Classic i Premium.

Ze względu na unikalny design przypominający "łezkę" roll-up świetnie nadaje się do pomieszczeń wystawowych oraz salonów sprzedaży, gdzie podniesie potencjał reklamowy produktu.

Kasetę roll-up Exclusive dostarczamy z torbą ułatwiającą transport.


Wydruk roll-up bez kasety

Na podstawie otrzymanego przez Państwa pliku wykonujemy wydruk, który Państwo samodzielnie instalują we własnej kasecie.

Wydrukowany roll-up posiada odpowiednie marginesy - górny i dolny. Wykonanie montażu w różnego rodzaju i rożnego typu mechanizmie powinno być bezproblemowe.


Druk rollup i montaż w kasecie Klienta

Jeśli są Państwo w posiadaniu sprawnej i niezniszczonej kasety do rollupów to możemy Państwa roll-up zamontować w Państwa kasecie.

Kasetę mogą Państwo dostarczyć nam osobiście do siedziby firmy lub wysłać do nas kurierem. Do instalacji używamy nowej taśmy dwustronnej, a poprzednią taśmę - już wykorzystaną - usuwamy.

Aby montaż wydruku był możliwy jest konieczne, aby system był kompletny i nieuszkodzony.
 

Dodatkowe grafiki roll-up w ramach jednego zamówienia

dodatkowe projekty

Jeśli chcieliby Państwo wydrukować więcej niż jedną grafikę roll-up  to w tym formularzu należy wpisać ilość grafik do druku, a nasz system wyświetli odpowiednią cenę w tabeli.

Dzięki zastosowaniu efektu skali cena na druk dodatkowych projektów jest zawsze niższa niż na każdy projekt zamówiony osobno, a realizacja często krótsza.

Aby móc skorzystać z korzystniejszej oferty rodzaj rollupu i jego parametry muszą być identyczne dla każdej grafiki (format / szerokość, rodzaj kasety).
 

Cena brutto i netto, a realizacja zamówienia na roll-up

cena netto brutto

Zmiana ceny z netto na brutto nie ma wpływu na wartość zamówienia, służy tylko wygodzie.

Ceny w arkuszu są domyślnie cenami netto. Formularz pozwala wyświetlić cenę razem z podatkiem VAT. Po dodaniu rollupu do koszyka będzie widoczna jednocześnie cena netto i brutto.

Stawka VAT na stojaki roll-up i inne produkty reklamowe wynosi aktualnie 23%.

Powrót do wyceny on-line
 

Roll-up, dostawa i płatność

Zamówione roll-upy dostarczymy kurierem pod każdy adres w Polsce. Koszt transportu kurierem zależy od wagi i jest widoczny w koszyku, obliczony łącznie dla wszystkich druków w ramach jednego zamówienia.

Dla pośredników, agencji reklamowych, innych drukarni dostępna jest darmowa dostawa typu NO NAME. Dzięki zastosowaniu tej opcji dostawy roll-upy wysyłane są z danymi nadawcy jako Państwa dane firmowe oraz bez naszych oznaczeń firmowych i reklamy. W tym przypadku faktura za zamówienie jest zawsze wysyłana elektronicznie.

Dla Klientów z Warszawy oferujemy darmowy odbiór osobisty roll-upów. Ze względu na lokalizację niezwykle łatwo i szybko można do nas dojechać z dzielnic Warszawy: Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów i Wesoła oraz z miast Józefów i Sulejówek.

Zamówienie na roll-upy mogą Państwo wygodnie opłacić online, poprzez Przelewy24, na podstawie faktury pro-forma lub przy odbiorze (gotówką lub kartą) / za pobraniem u kuriera.

Dla stałych Klientów biznesowych, po realizacji kilku pierwszy zamówień (nie tylko na systemy roll-up), dostępne jest rozliczenie z odroczonym terminem płatności.

Powrót do wyceny on-line
 

Jak przygotować grafikę na roll-upy, o czym pamiętać?

Przygotowując grafikę na rollupy proszę pamiętać przede wszystkim o tym, żeby projekt był wyższy niż 200 cm o:

  • 1 cm u góry, gdzie będzie górna listwa po montażu,
  • 5 cm u dołu, gdzie grafika roll-up będzie chowała się w mechanizm.

Dodatkowo projekt powinien być szerszy z każdej strony o 3 mm (np. grafika na rollupy 85 x 200 powinna mieć 856 milimetrów szerokości i 2060 milimetrów wysokości).

Dla osiągnięcia możliwie wysokiej jakości druku należy plik do druku rollup zapisać w formacie PDF, w kolorach CMYK, w rozdzielczości minimum 150 DPI.

Wszystkie teksty, logotypy i inne istotne elementy należy odsunąć od krawędzi rollup na minimum 3 mm. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek otrzymają Państwo wydruk zgodny z Państwa oczekiwaniami!

Powrót do wyceny on-line
 

Makiety pomocne przy projektowaniu grafiki roll-up

Rollupy 85 x 200
Rollupy 100 x 200
Rollupy 120 x 200
Rollupy 150 x 200