Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Drukarnia internetowa

Zapraszamy na składanie zleceń na druk rollupów.

Druk roll-up możemy wykonać bez kasety (do samodzielnej inastalacji we własnej kasecie), wymienić w Państwa kasecie lub zamontować w dostarczonej przez nas:

 • kasecie CLASSIC (Standard+),
 • kasecie PREMIUM,
 • kasecie EXCLUSIVE.

Druk roll-up wykonujemy na materiale Blockout, który wzbogacony jest o czarną przekładkę nieprzepuszczającą światła.

Druk roll-up w JKB Print - zapraszamy!

Zapraszamy na składanie zleceń na druk rollupów.

Druk roll-up możemy wykonać bez kasety (do samodzielnej inastalacji we własnej kasecie), wymienić w Państwa kasecie lub zamontować w dostarczonej przez nas:

 • kasecie CLASSIC (Standard+),
 • kasecie PREMIUM,
 • kasecie EXCLUSIVE.

Druk roll-up wykonujemy na materiale Blockout, który wzbogacony jest o czarną przekładkę nieprzepuszczającą światła.

Druk roll-up w JKB Print - zapraszamy!

Wybierz wariant do druku Roll-Up:

W naszej drukarni, do druku Roll-up'ów, wykorzystujemy matetriał Blockout o gramaturze 330 g.

Materiał ten posiada w środku czarną przekładkę, która blokuje światło. Jest to materiał klasy PREMIUM, znacznie lepszy od wykorzystywanego często, jako zmiennik, zwykłego materiału do druku banerów.

Proszę dokonać wyboru jakiego formatu ma być Państwa roll-up.

Druk roll-upów wykonujemy w wysokości do 2 m (200 cm).
W ramach tej wysokości mogą się Państwo zdecydować na wydruki o szerokościa 85, 100, 120 i 150 cm.

Proszę wybrać, czy Państwa wydrukowany roll-up mamy dostarczyć Państwu bez kasety, zainstalować w kasecie dostarczonej przez Państwa (kaseta Klienta) lub wykorzystać jeden z trzech oferowanych przez naszą drukarnię mechanizmów: Classic, Premium lub Exclusive.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

 • ceny netto (cena bez podatku VAT)
 • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

 1. Materiał do druku ROLL-UP - Blockout 330 g.
 2. Wybór kasety:
  1.  bez kasety,
  2. kaseta dostarczona przez Klienta,
  3. kaseta Classic,
  4. kaseta Premium,
  5. kaseta Exclusive.
 3. Sposób dostawy (lub odbioru osobistego).

Wróć/przejdź do wyceny on-line.

MATERIAŁ DO DRUKU ROLL-UP

Zastosowany przez nas materiał do druku roll-up to Blockout o gramaturze 330 g. Jest to folia poliestrowa, z czarną przekładką wewnętrzną, minimalizującą przepuszczanie światła do minimum. Roll-up wydrukowany na tym materiale może być eksponowany na tle źródeł światła bez straty dla czytelności wydruku.

Jest to wysokiej jakości materiał dedykowany do druku wysokiej jakości ekspozycji takich jak m.in. roll-up. Wykorzystywany przez nas materiał jest jednym z wiodących i najlepszych jakościowo na rynku.

Wróć/przejdź do wyceny on-line.


WYBÓR KASETY

Po wydrukowaniu Państwa roll-up może zostać Państwu przekazany na 5 sposobów - zależnie od Państwa potrzeb i preferencji.

1. Wykonujemy dla Państwa sam wydruk roll-up:

W tym przypadku jest to najbardziej uproszczony sposób wykonania dla Państwa druku. Na podstawie otrzymanego przez Państwa pliku wykonujemy wydruk, który Państwo samodzielnie instalują w kasecie.
Wydrukowany roll-up posiada odpowiednie marginesy - górny i dolny, które umożliwiają samodzielny i bezproblemowy montaż w kasecie.

2. Wydrukowany roll-up instalujemy w Państwa kasecie:

Jeśli są Państwo w posiadaniu sprawnej i niezniszczonej kasety to możemy Państwa roll-up zamontować w Państwa kasecie.
Kasetę mogą Państwo dostarczyć nam osobiście do siedziby firmy lub wysłać do nas kurierem. Do instalacji używamy nowej taśmy dwustronnej, a poprzednią taśmę - już wykorzystaną - usuwamy.

Aby instalacja druku była możliwa jest konieczne, aby kaseta była kompletna i nieuszkodzona.

3. Instalujemy wydrukowany roll-up w kasecie CLASSIC (STANDARD+):

Kaset roll-up Classic to nowsza i lepsza jakościowo wersja dostępnej na rynku kasety Standard.
Względem popularniejszej i tańszej wersji posiada dodatkowo stabilizator masztu, jest wykonana z lepszego jakościowo i grubszego aluminium (co zwiększa wagę kasety i poprawia stabliność) oraz dodatkowo jest wyposażona w wzmocnienie tylnej ścianki, które znacznie wydłuża żywotność mechanizmu.

Wybrana kaseta jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym z oferowanych przez nas kaset - jednak jest ona nadal produktem wysokiej jakości i z zadowoleniem wybieranym przez Klientów.

 

4. Instalujemy wydrukowany roll-up w kasecie PREMIUM:

Kaseta Premium, w porównaniu do kasety Classic, jest wykonana z jeszcze grubszego i trwalszego alumium. Dzięki temu kaseta ta jest bardziej odporna na uszkodzenia i jest stabilniejsza.
Został w niej zainstalowany bardziej złożony mechanizm służący do zwijania wydruku do kasety oraz dodatkowo wzmocniony stabilizator masztu - dzięki temu świetnie się nadaje do częstego użytku.

 

5. Instalujemy wydrukowany roll-up w kasecie EXCLUSIVE:

Kaseta roll-up Exclusive to najbardziej zaawansowany i bezsprzecznie najlepszy mechanizm w naszej ofercie.

Posiada ona największą wagę (co zapewnia stabilność) oraz wykonana jest z najlepszej jakości aluminium. Dodatkowo nie posiada standardowych nózek, jak w kasetach Classic i Premium, lecz zapewnia stabilność całą swoją powierzchnią.
Ze względu na unikalny design przypominający "łezkę" świetnie nadaje się do pomieszczeń wystawowych oraz salonów sprzedaży.

 

Wróć/przejdź do wyceny on-line.

 

SPOSÓB DOSTAWY (LUB ODBIORU OSOBISTEGO):

Państwa roll-upy możemy wysłać do Państwa kurierem w dowolne miejsce na terenie Polski.
Koszt dostawy uzależniony jest od całkowitej wagi przesyłki i widoczny jest w dalszych krokach koszyka podczas składania zlecenia.

Czas dostawy wynosi w 99% przypadków 1 dzień roboczy od momentu wysyłki gotowego zamówienia.

Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy. Mieścimy się w Warszawie, w dzielnicy Wawer (Marysin Wawerski).
Nasza lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd w szczególności dla mieszkańców dzielnic Warszawy: Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Wesoła i Rembertów oraz dla pobliskich miast - Józefów i Sulejówek.

Zapraszamy do składania zleceń.

Wróć/przejdź do wyceny on-line.

Do czego przydaje się roll-up? 

Roll-up, czyli plakat z reklamą firmy wsparty na stabilnym szkielecie, to jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie się spośród konkurencji. Dzięki niemu zwrócisz uwagę na swoją firmę, produkt czy nową usługę. Roll-upy spełniają swoją rolę zwłaszcza na konferencjach oraz targach branżowych. Nadają się również do prezentacji i reklamy firmy podczas szkoleń organizowanych poza siedzibą przedsiębiorstwa. Można je ustawić np. przed drzwiami do sali szkoleniowej i w ten sposób ułatwić uczestnikom dotarcie na organizowane wydarzenie. Roll-upy stosuje się również jako element wyróżniający stanowisko handlowe. Mogą zachęcać do zakupu nowego produktu lub poinformować o wprowadzeniu nowej usługi do oferty. Tego typu reklamy stojące nadają się także do promocji produktów i firmy w jej siedzibie, szczególnie wtedy, gdy odwiedzają Cię klienci. To powierzchnia reklamowa, która ustawiona w holu biurowca, w okolicach windy czy przed drzwiami może z powodzeniem nawigować Twoich klientów i wskazać im właściwą drogę do Twojej siedziby. Druk roll-upów jest stosunkowo tani, nie zabiera również zbyt wiele czasu. 

 

Podstawowe zalety roll-upa – dlaczego warto w niego zainwestować?

Roll-upy są bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Dlaczego?

 • Można je szybko i wygodnie przenieść w dowolne miejsce.
 • Są lekkie, a także nie zajmują zbyt wiele miejsca. 
 • Roll-up jest łatwy w montażu – składa się z maksymalnie 3 części. 
 • Roll-up ustawisz tam, gdzie inne formy reklamy zawodzą.
 • Taka forma reklamy jest stosunkowo tania i łatwo ją zaprojektować. 
 • Podczas drukowania roll-upu możesz liczyć na fachową pomoc specjalistów z JKB Print. 

 

Jak zaprojektować roll-up?

Dobrze działające roll-upy muszą przyciągać uwagę i wzbudzać pozytywne odczucia, dlatego ich projekt powinien być przemyślany. To nie jest miejsce na przypadkowe zdjęcia, slogany czy produkty. Zanim grafik zajmie się projektem, warto przemyśleć cel, w którym jest projektowany roll-up i stworzyć założenia, które musi spełnić. Warto przemyśleć również czy ma on przyciągać uwagę osób znających już daną markę czy ma trafiać do nowej grupy odbiorców. Treść na roll-upie powinna być dopasowana do komunikacji wizualnej firmy, bo tylko dzięki temu uda się stworzyć spójny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa.Nie ma jednej recepty na skuteczny roll-up. Wiele zależy od tego, czy firma sprzedaje produkty lub świadczy usługi. W każdym z tych przypadków projektowanie roll-upu będzie przebiegać inaczej, ale za każdym razem punktem wyjścia będzie cel. Pamiętaj, że koncepcja musi zostać przelana na papier, aby drukowanie roll-upu przebiegło szybko i sprawnie. 

 

Szukasz profesjonalisty, który pomoże Ci w drukowaniu roll-upu? Zgłoś się do nas!

Jeśli chcesz wydrukować roll-up, zgłoś się do nas. JKB Print to specjaliści w realizowaniu projektów takich jak ulotki, foldery, a także roll-upy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.