Nie masz konta? Zarejestruj się

Sposoby oprawy - przewodnik

Poniżej zamieszczamy opisy wybranych sposobów oprawy, które możemy dla Państwa wykonać. Mamy nadzieję, że zamieszczone poniżej informacje będą dla Państwa pomocne.

OPRAWA KLEJONA

Oprawa klejona

 

 

Oprawa klejona to najpopularniejszy sposób oprawy wykorzystywany w druku książek. Bardzo często spotykany jest również przy druku katalogów oraz czasopism o zbyt dużej ilości stron dla oprawy zeszytowej.

 

 

Strony środkowe oraz okładka połączone są ze sobą za pomocą kleju.

 

OPRAWA ZESZYTOWA


Oprawa zeszytowa

Oprawa zeszytowa to najpopularniejszy sposób oprawy instrukcji obsługi, broszur, czasopism i innych podobnych. Strony środkowe, wraz z okładką, połączone są standardowo dwoma metalowymi zszywkami. Na życzenie Klienta możemy zastosować więcej zszywek lub zszywki z oczkami.

 

OPRAWA SPIRALNA

OPRAWA SPIRALNA - GRZBIET DRUTOWY

Oprawa spiralna grzbiet drutowy

 

 

 

 

OPRAWA SPIRALNA - GRZBIET PLASTIKOWY

Oprawa spiralna grzbiet plastikowy

 

 

Oprawa spiralna jest najpopularniejszym sposobem oprawy wykorzystywanym do materiałów szkoleniowych i materiałów konferencyjnych. Jej niewątpliwą zaletą jest możliwość otwiera druku o 360 stopni.
Przy druku wykonanym z oprawą spiralną środkowe składki, w przeciwieństwie do pozostałych typów oprawy są delikatnie wysunięte względem składek zewnętrznych.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.jkbprint.pl