Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk plakatów wielkoformatowychPlakaty wielkoformatowe w JKB Print.

Drukujemy dla Państwa plakaty A0, A1, B0, B1 na wysokiej jakości papierach satynowych. Możecie Państwo również wydrukować plakaty w niestandardowym formacie wybierając format "własny".

Dodatkowe informacje dostępne są dla Państwa pod zakładką "Dodatkowe informacje i wskazówki".
 

Wybierz wariant druku plakatów wielkoformatowych

Papier
Format
mm × mm

Proszę podać ile projektów (wzorów) do druku chcą Państwo wydrukować.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


TECHNOLOGIA DRUKU PLAKATÓW WIELKOFORMATOWYCH:

druk plakatów wielkoformatowych
Druk wielkoformatowych
plakatów XXL

Plakaty drukujemy dla Państwa na regularnie serwisowanych i kalibrowanych ploterach solwentowych. Wydrukowane u nas plakaty B1, B0, A1, A0 i inne nadają się do długoterminowej ekspozycji wewnętrznej i krótkoterminowej ekspozycji zewnętrznej. Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje Państwu świetną jakość wydruku i szybki czas realizacji zamówienia.

Dzięki zastosowaniu procedur zarządzania barwą wydrukowane plakaty osiągają wysokie odwzorowanie barw. Wydruki wielkoformatowe potrzebują specjalnego traktowania, najwyższej jakości sprzętu i doświadczonych ekspertów, którzy potrafią również doradzić w najważniejszych kwestiach (np. rodzaj papieru). Drukarnia wielkoformatowa JKB Print to wykwalifikowani eksperci w poligrafii i nowoczesny park maszynowy - dzięki temu nasze plakaty wielkoformatowe są trwałe i efektowne.

Plakaty zadrukowane są metodą ekosolwentową, dlatego też nadają się do ekspozycji wewnętrznej w niewentylowanych pomieszczeniach.

 

WYBÓR PAPIERU PODCZAS DRUKU PLAKATÓW WIELKOFORMATOWYCH:

Zarówno papier satynowy 135 g. jak i papier 200 g. są wysokiej jakości papierami, na których Państwa plakaty będą prezentować się w sposób wysoce zadowalający. Papier satynowy 200 g. jest papierem cięższym, grubszym i sztywniejszym dlatego największe korzyści z jego wykorzystania będą na plakatach w większym formacie, jak na przykład na plakatach B0 i A0. Papier 200 g. jest nieco bardziej błyszczący od papieru satynowego 135 g.

Jaki papier wybrać do plakatów?

  • plakaty B1 - najlepszym wyborem jest papier satynowy 135 g,
  • plakaty A1 - wybierając ten format, również warto zdecydować się na papier satynowy 135 g,
  • plakaty B0 - do tego formatu polecamy papier satynowy 200 g,
  • plakaty A0 - format A0 (i większy) również potrzebuje papieru satynowego 200 g.

Zastosowane przez nas papiery są papierami typu Whiteback (z białymi rewersem).

Zamów u nas wielkoformatowe plakaty!

Formaty druku plakatów wielkoformatowych

Nasza drukarnia oferuje szybki druk plakatów wielkoformatowych w sześciu najpopularniejszych formatach. Zamówią u nas Państwo druk plakatów A2, A1, A0 i B2, B1 i B0, które są doskonałym nośnikiem zarówno reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Możemy zrealizować zamówienia na plakaty niskonakładowe, co przyda się, gdy planujecie Państwo niewielką akcję reklamową czy informacyjną. Oferujemy również druk wielkoformatowy, gdy działania marketingowe mają mieć większy rozmach.

Plakaty w niskim nakładzie to również sposób na ciekawą kampanię reklamową – zamiast wielu identycznych projektów plakaty niskonakładowe pozwalają stworzyć kilka serii plakatów o różnych projektach. Takie działania, opierające się o plakaty w niskim nakładzie, mogą odróżnić Państwa od konkurencji.

Jeśli nasza podstawowa oferta na druk plakatów B0, B1, B2 oraz druk plakatów A0, A1 i A2 nie spełnia Państwa oczekiwań, to zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wycenę indywidualną, która będzie najlepiej dopasowana do Państwa wymagań.

W przypadku formatów nietypowych mogą Państwo dokonać samodzielnie wyceny, wprowadzając własny format.

Dlaczego druk plakatów wielkoformatowych się opłaca?

Mimo rozwoju nowoczesnych technologii i zmian w sposobach promocji plakaty wielkoformatowe nadal stanowią ważny składnik kampanii reklamowych, w szczególności w przestrzeni miejskiej. Na plakatach pojawiają się informacje o koncertach, spotkaniach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Druk plakatów zamawiają również firmy, które chcą promować swoje produkty lub usługi.

Ogromną zaletą plakatów jest różnorodność ich formatów oraz uniwersalność zastosowania. Mogą stanowić element kampanii reklamowych, ale również być formą stałego wspierania marki czy produktu. Dobrze zaprojektowany plakat rzuca się w oczy i zwiększa szansę na to, że zwróci na siebie uwagę odbiorców. Dlatego ważne jest wysokie zaangażowanie od początku etapu projektowania tego nośnika.

Na co zwracać uwagę przy wyborze rozmiaru plakatów wielkoformatowych?

Zlecając nam druk plakatów wielkoformatowych, sami Państwo decydują, jaki rozmiar będzie najlepszy do promocji Waszej firmy. To zależy nie tylko od tego, co chcą Państwo zakomunikować, ale również, gdzie chcą je Państwo wykorzystać. W reklamie zewnętrznej zdecydowanie lepiej sprawdzają się większe formaty, plakaty XXL, które są dobrze widoczne i czytelne ze sporej odległości. Natomiast w reklamie wewnętrznej nieco mniejsze, ale nadal na tyle duże, by nie pozostały niezauważone, na przykład na korytarzu, ścianach czy drzwiach budynku.

Zamawiając plakaty XXL, warto również zwrócić uwagę, żeby dostępna na nich przestrzeń została odpowiednio wykorzystana w projekcie. Plakaty XXL nie mogą straszyć pustką, ale ich rozmiar nie oznacza też, że powinny być przeładowane treścią. Grafik powinien zachować złoty środek. Dzięki temu reklama będzie atrakcyjna i funkcjonalna.