Nie masz konta? Zarejestruj się

Plakaty wielkoformatowe w JKB Print.

Drukujemy dla Państwa plakaty A0, A1, B0, B1 na wysokiej jakości papierach satynowych. Możecie Państwo również wydrukować plakaty w niestandardowym formacie wybierając format "własny".

Dodatkowe informacje dostępne są dla Państwa pod zakładką "Dodatkowe informacje i wskazówki".

Wybierz wariant druku plakatów wielkoformatowych

Papier
Format
mm × mm

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


TECHNOLOGIA DRUKU PLAKATÓW WIELKOFORMATOWYCH:

Plakaty drukujemy dla Państwa na regularnie serwisowanych i kalibrowanych ploterach solwentowych. Wydrukowane u nas plakaty B1, B0, A1, A0 i inne nadają się do długoterminowej ekspozycji wewnętrznej i krótkoterminowej ekspozycji zewnętrznej.

Dzięki zastosowaniu procedur zarządzania barwą wydrukowane plakaty osiągają wysokie odwzorowanie barw.

Plakaty zadrukowane są metodą ekosolwentową, dlatego też nadają się do ekspozycji wewnętrznej w niewentylowanych pomieszczeniach.

 

WYBÓR PAPIERU PODCZAS DRUKU PLAKATÓW WIELKOFORMATOWYCH:

Zarówno papier satynowy 135 g. jak i papier 200 g. są wysokiej jakości papierami, na których Państwa plakaty będą prezentować się w sposób wysoce zadowalający. Papier satynowy 200 g. jest papierem cięższym, grubszym i sztywniejszym dlatego największe korzyści z jego wykorzystania będą na plakatach w większym formacie, jak na przykład na plakatach B0 i A0. Papier 200 g. jest nieco bardziej błyszczący od papieru satynowego 135 g.

Najpopularniejszymi papierami dla druku:

  • plakatów B1. plakatów A1 i mniejszych jest papier satynowy 135 g.
  • plakatów B0, plakatów B1 i większych jest papier satynowy 200 g.

Zastosowane przez nas papiery są papierami typu Whiteback (z białymi rewersem).

Formaty druku plakatów wielkoformatowych

Nasza drukarnia oferuje szybki druk plakatów wielkoformatowych w sześciu najpopularniejszych formatach. Zamówisz u nas druk plakatów A2, A1, A0 i B2, B1 i B0, które są doskonałym nośnikiem zarówno reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Możemy zrealizować zamówienia już od jednej sztuki, co przyda się, gdy planujecie Państwo niewielką akcję reklamową czy informacyjną. Oferujemy również druk wielkoformatowy w większych nakładach, gdy działania marketingowe mają mieć większy rozmach.

Jeśli nasza podstawowa oferta na druk plakatów B0, B1, B2 oraz druk plakatów A0, A1 i A2 nie spełnia Państwa oczekiwań, bo np. potrzebny jest większy nakład, to zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wycenę indywidualną, która będzie najlepiej dopasowana do Państwa wymagań.

W przypadku formatów nietypowych mogą Państwo dokonać samodzielnie wyceny wprowadzając własny format.

 

Dlaczego druk plakatów wielkoformatowych się opłaca?

Mimo rozwoju nowoczesnych technologii i zmian w sposobach promocji plakaty wielkoformatowe nadal stanowią ważny składnik kampanii reklamowych. Na plakatach pojawiają się informacje o koncertach, spotkaniach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Druk plakatów zamawiają również firmy, które chcą promować swoje produkty lub usługi.

Ogromną zaletą plakatów jest różnorodność ich formatów oraz uniwersalność zastosowania. Mogą stanowić element kampanii reklamowych, ale również być formą stałego wspierania marki czy produktu. Dobrze zaprojektowany plakat rzuca się w oczy i zwiększa szansę na to, że zwróci na siebie uwagę odbiorców.

Zlecając nam druk plakatów wielkoformatowych, sam decydujesz, jaki rozmiar będzie najlepszy do promocji Twojej firmy. To zależy nie tylko od tego, co chcesz zakomunikować, ale również, gdzie chcesz je wykorzystać. W reklamie zewnętrznej zdecydowanie lepiej sprawdzają się większe formaty, a w reklamie wewnętrznej nieco mniejsze, ale nadal na tyle duże, by nie pozostały niezauważone.

 

Na co zwracać uwagę przy wyborze rozmiaru plakatów wielkoformatowych?

Zlecając nam druk plakatów wielkoformatowych, sam decydujesz, jaki rozmiar będzie najlepszy do promocji Twojej firmy. To zależy nie tylko od tego, co chcesz zakomunikować, ale również, gdzie chcesz je wykorzystać. W reklamie zewnętrznej zdecydowanie lepiej sprawdzają się większe formaty, a w reklamie wewnętrznej nieco mniejsze, ale nadal na tyle duże, by nie pozostały niezauważone.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny wwww.jkbprint.pl