Druk plakatów wielkoformatowych B1, A1, B0, A0

Plakaty wielkoformatowe w JKB Print.

Drukujemy dla Państwa plakaty A0, A1, B0, B1 na wysokiej jakości papierach satynowych. Możecie Państwo również wydrukować plakaty w niestandardowym formacie wybierając format "własny".

Dodatkowe informacje dostępne są dla Państwa pod zakładką "Dodatkowe informacje i wskazówki".

Wybierz wariant druku plakatów wielkoformatowych

 1. Papier

 2. Format

 3. mm X mm
 4. Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

  Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wprowadź inną wartość nakładu

Proszę kliknąć w symbol koszyka przy nakładzie, żeby zlecić druk.


Brakuje interesujących parametrów?

Zamów indywidualną wycenę

TECHNOLOGIA DRUKU PLAKATÓW WIELKOFORMATOWYCH:

Plakaty drukujemy dla Państwa na regularnie serwisowanych i kalibrowanych ploterach solwentowych. Wydrukowane u nas plakaty B1, B0, A1, A0 i inne nadają się do długoterminowej ekspozycji wewnętrznej i krótkoterminowej ekspozycji zewnętrznej.

Dzięki zastosowaniu procedur zarządzania barwą wydrukowane plakaty osiągają wysokie odwzorowanie barw.

Plakaty zadrukowane są metodą ekosolwentową, dlatego też nadają się do ekspozycji wewnętrznej w niewentylowanych pomieszczeniach.

 

WYBÓR PAPIERU PODCZAS DRUKU PLAKATÓW WIELKOFORMATOWYCH:

Zarówno papier satynowy 135 g. jak i papier 200 g. są wysokiej jakości papierami, na których Państwa plakaty będą prezentować się w sposób wysoce zadowalający. Papier satynowy 200 g. jest papierem cięższym, grubszym i sztywniejszym dlatego największe korzyści z jego wykorzystania będą na plakatach w większym formacie, jak na przykład na plakatach B0 i A0. Papier 200 g. jest nieco bardziej błyszczący od papieru satynowego 135 g.

Najpopularniejszymi papierami dla druku:

 • plakatów B1. plakatów A1 i mniejszych jest papier satynowy 135 g.
 • plakatów B0, plakatów B1 i większych jest papier satynowy 200 g.

Zastosowane przez nas papiery są papierami typu Whiteback (z białymi rewersem).


Formaty druku plakatów wielkoformatowych

Nasza drukarnia oferuje szybki druk plakatów wielkoformatowych w sześciu najpopularniejszych formatach. Zamówisz u nas druk plakatów A2, A1, A0 i B2, B1 i B0, które są doskonałym nośnikiem zarówno reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Możemy zrealizować zamówienia już od jednej sztuki, co przyda się, gdy planujecie Państwo niewielką akcję reklamową czy informacyjną. Oferujemy również druk wielkoformatowy w większych nakładach, gdy działania marketingowe mają mieć większy rozmach.

Nasze wydruki wielkoformatowe są gotowe bardzo szybko. Przy zamówieniach do 20 szt. druk plakatów B1 i B0 oraz druk plakatów A1 i A0, a druk plakatów B2 i A2 do 40 szt. realizujemy w 24 godziny. Na realizację większych nakładów, potrzebujemy przeważnie maksimum 3 dni robocze.

Jeśli nasza podstawowa oferta na druk plakatów B0, B1, B2 oraz druk plakatów A0, A1 i A2 nie spełnia Państwa oczekiwań, bo np. potrzebny jest większy nakład, to zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wycenę indywidualną, która będzie najlepiej dopasowana do Państwa wymagań.

W przypadku formatów nietypowych mogą Państwo dokonać samodzielnie wyceny wprowadzając własny format.


Logowanie