Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk materiałów szkoleniowychZapraszamy do wykonania wyceny z wykorzystaniem arkusza poniżej!

Ceny w arkuszu są aktualne i mogą Państwa samodzielnie wycenić i zlecić druk.  Zamówienie możemy wysłać kurierem na dowolny adres w Polsce lub udostępnić do odbioru osobistego na terenie Warszawy.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem wyceny@jkbprint.pl

Zapraszamy do skorzystania z wyceny za pomocą poniższego kalkulatora!

Wycena druku materiałów szkoleniowych online

Środki:

Proszę określić, czy interesuje Państwa druk materiałów szkoleniowych w kolorze, czy w czerni i w odcieniach szarości.

Mogą Państwo zdecydować się również na druk materiałów szkoleniowych w sposób mieszany. Oznacza to, że druk zostanie wykonany w czerni i w odcieniach szarości - wraz z pojedynczymi stronami kolorowymi.

 

 

 

Proszę określić sposób oprawy jaki mamy wykonać przy realizacji Państwa zlecenia na druk materiałów szkoleniowych.

Kilka przydatnych wskazówek:

  1. Różne sposoby oprawy mają własne wymagania dotyczące minimalnej i maksymalnej ilości stron w danym materiale.
  2. Oprawa spiralna i w grzbiet plastikowy umożliwiają bezproblemowe "otwieranie" dostarczonych materiałów samodzielnie i ich ponowne "zamykanie". Należy jednak mieć na uwadze, że przy oprawie spiralnej środkowe składki są bardziej wysunięte od składek zewnętrznych ze względu na "okrągły" grzbiet.
  3. Oprawa klejona wymaga, żeby materiały posiadały okładkę.

W przypadku wątpliwości co do wyboru oprawy zapraszamy do kontaktu, a udzielimy bardziej szczegółowych objaśnień.

Proszę o decyzję jaki jest format netto (po obcięciu) Państwa materiałów szkoleniowych.

Proszę wybrać papier, na którym zostaną wydrukowane materiały.

Papier offsetowy jest najbardziej popularnym papierem do druku i posiada podobne właściwości do papieru wykorzystywanego w drukarkach biurowych i domowych.

Papier satynowy charakteryzuje się większą białością oraz gładkością w dotyku. Podnosi prestiż drukowanego materiału.

Papier kredowy, jest to papier powlekany obustronnie specjalną warstwą, która sprawia, że odbiór kolorów jest bardziej wyrazisty - jednak papiery te w niskich gramaturach są bardziej "wiotkie" od papieru offsetowego i satynowego.

Im większa gramatura papieru tym papier jest cięższy, grubszy i sztywniejszy. Jednak porównywać gramatury należy w tych samych grupach papieru - na przykład papier offsetowy 80 g. jest grubszy od papieru kredowego 115 g.


Opis.


Okładka:

Proszę zdecydować, czy materiały mają posiadać zewnętrzną okładkę.

Okładka jest obligatoryjna w przypadku oprawy klejonej.

W przypadku zdecydowania się na okładkę dla wydrukowanych materiałów proszę wybrać na jakim papierze ma zostać wydrukowana.

W przypadku zdecydowania się na okładkę dla wydrukowanych materiałów proszę wybrać, czy okładka ma zostać zabezpieczona i uszlachetniona folią.

Folia sprawia, że okładka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne (zadrapania, zachlapania, itd.) oraz podkreśla charakter materiałów poprzez ich zmatowienie lub wybłyszczenie.

Należy jednak pamiętać, że folia nieznacznie zmienia odbiór kolorów i ciężej się na niej dokonuje własnoręcznych notatek i zapisów.


Proszę uprzejmie o podanie:

  • jeśli publikacja ma 1 skrzydełko - jego szerokości,
  • jeśli publikacja ma 2 skrzydełka - sumarycznej szerokości obu skrzydełek.

Szerokość skrzydełek prosimy podać w milimetrach.

Proszę uprzejmie o podanie szerokości JEDNEGO skrzydełka.

Szerokość skrzydełka prosimy podać w milimetrach.

Proszę o decyzję, czy Państwa materiały szkoleniowe mają zaczynać się lub kończyć niezadrukowaną folią. Folia, którą wykorzystujemy przy produkcji i druku materiałów szkoleniowych ma 150 mikronów.

Proszę o decyzję, czy Państwa materiały szkoleniowe mają kończyć się niezadrukowanym kartonem. Karton, który wykorzystujemy przy produkcji i druku materiałów szkoleniowych jest kartonem jednostronnie powlekanym o gramaturze 250 g.


Proszę określić w jakim nakładzie mamy zrealizować Państwa zlecenie na druk materiałów szkoleniowych.

Proszę określić ilość stron (bez okładki) ilość stron Państwa materiałów szkoleniowych.

W przypadku wybrania opcji "Druk mieszany" dla stron środkowych proszę określić ile stron w materiale ma zostać zadrukowanych w kolorze.

Opcja jest nieaktywna dla materiałów drukowanych w całości w kolorze (4+4) lub w czerni (1+1).

Proszę podać numery stron kolorowych lub zakres ich występowania.

Strony kolorowe można wprowadzić w formie, np.:
1;2;3;88
1-2;8;9-12

Brakuje interesujących parametrów?

Zamów wycenę indywidualną

Dzięki metodzie cyfrowej druk materiałów szkoleniowych, konferencyjnych i instrukcji obsługi może odbywać się już od 1 szt. Oznacza to, że mogą Państwa w każdej chwili, bez problemu, wykonać dodruk oraz zlecać druk materiałów szkoleniowych zgodnie z zapotrzebowaniem - bez konieczności gromadzenia zapasów.

Opróc realizacji zamówień na druk materiałów szkoleniowych możemy wykonać dla Państwa ich dystrybucję. Wysyłkę możemy wykonać w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej lub na palecie.

Umożliwiamy Państwu również odbiór osobisty na terenie Warszawy. Niezwykle wygodny dojazd o każdej porze i odbiór osobisty dla dzielnic Warszawy: Wawer, Wesoła, Praga Południe, Praga Północ i Rembertów oraz dla miast: Józefów, Otwock i Sulejówek.

Dla stałych klientów oferujemy druk materiałów szkoleniowych z odroczonym terminem płatności.

Druk materiałów szkoleniowych w JKB Print - zapraszamy!

Druk materiałów szkoleniowych – różne wymagania

druk materiałów szkoleniowych
Materiały szkoleniowe i
materiały konferenyjne -
powiedz co potrzebujesz, my
to wydrukujemy!

W naszej ofercie na druk materiałów szkoleniowych znajdziecie Państwo wiele bardzo różnych propozycji. Każde szkolenie wymaga bowiem innego rodzaju materiałów. W niektórych przypadkach najlepsze będą zeszyty na spirali, innym razem lepsze będą kartki zszyte z jednej strony, a jeszcze innym razem bloczki klejone, pozwalające na łatwe wyrywanie poszczególnych kartek. Dzięki takiej różnorodności możecie Państwo dopasować druk materiałów szkoleniowych do potrzeb i rodzaju szkolenia. Inaczej wyglądają materiały na wewnętrzne szkolenie dla pracowników, a inaczej na dużą konferencję międzynarodowej rangi. W drukarni JKB Print możemy przygotować materiały każdego rodzaju.

 

Materiały szkoleniowe – formaty i kolory

Proponujemy Państwu druk materiałów szkoleniowych w kilku różnych formatach. To daje szerokie możliwości wyboru i dostosowania formatu materiałów do ich treści, by zachować odpowiednią przejrzystość.

Warto zwrócić również uwagę na możliwości zadruku w kolorze lub w czerni. W wielu przypadkach użycie koloru podnosi czytelność i użyteczność materiałów, dlatego w naszej drukarni oferujemy również taką możliwość, przy czym zadruk może być w całości kolorowy lub mieszany – zarówno kolorowy, jak i czarno biały.

 

Drukowanie instrukcji obsługi

Producenci są zobowiązani do dołączania do sprzedawanego sprzętu całej jego dokumentacji, włącznie z instrukcją obsługi. Co więcej, zgodnie z literą prawa, producent musi zapewnić konsumentowi dostęp do polskiej wersji językowej instrukcji lub przedstawić ją w sposób powszechnie rozumiany w formie graficznej.

 

Estetyka wykonania

O czytelności dokumentacji decyduje jakość jej wydruku, dlatego zadanie to najlepiej powierzyć profesjonalnej drukarni. Staranne wykonanie instrukcji obsługi, przy użyciu dobrej jakości sprzętu i materiałów, jest wyrazem solidności producenta i ukłonem w stronę klientów. Przyszli użytkownicy zakupionego towaru docenią jej czytelność i odporność na zniszczenia.

 

Dlaczego instrukcja obsługi jest tak ważna?

Przedsiębiorcy muszą zdawać sobie sprawę z konsekwencji wynikających z braku dołączonej dokumentacji do sprzedawanych towarów. Konsumenci mają prawo żądać polskiej wersji językowej instrukcji – jeśli producent tego nie zapewnia, musi liczyć się ze słusznymi reklamacjami, a nawet interwencją ze strony Rzecznika Praw Obywatelskich.

Wycena indywidualna dla:

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Prosimy o możliwie wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa
wymagań dotyczących druku materiałów szkoleniowych.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Prosimy o możliwie wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa
wymagań dotyczących druku materiałów szkoleniowych.

Parametry wydruku

Proszę podać nakład Państwa materiałów.

Proszę podać ilość stron w jednym egzemplarzu materiałów.

Proszę określić sposób oprawy materiałów szkoleniowych.

Proszę określić w jaki sposób mają zostać zadrukowane środki materiałów szkoleniowych.

Proszę określić format netto zamkniętych materiałów szkoleniowych.

Proszę opisać na jakim papierze mają zostać wydrukowane środki materiałów szkoleniowych.


Proszę określić, czy materiały szkoleniowe mają mieć osobno zadrukowaną okładkę, jeśli tak proszę określić sposób jej zadruku.

Proszę opisać jaki papier ma zostać wykorzystany do zadruku okładki (jeśli zdecydowali się Państwo na okładkę).

Proszę określić, czy okładka lub środki materiałów szkoleniowych mają zostać dodatkowo uszlachetnione (np. poprzez foliowanie).

Proszę określić, czy mają Państwo dodatkowe wytyczne.

Wybierz drogę otrzymania informacji zwrotnej: