Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk katalogówZapraszamy do wykonania wyceny z wykorzystaniem arkusza poniżej!

Ceny w arkuszu są aktualne i mogą Państwa samodzielnie wycenić i zlecić druk.  Zamówienie możemy wysłać kurierem na dowolny adres w Polsce lub udostępnić do odbioru osobistego na terenie Warszawy.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem wyceny@jkbprint.pl

Zapraszamy do skorzystania z wyceny za pomocą poniższego kalkulatora!

Druk katalogów - wycena online

Środki:

Broszury są domyślnie drukowane w kolorze (4+4)

Proszę wybrać sposób oprawy.

Kilka przydatnych wskazówek:

  1. Różne sposoby oprawy mają własne wymagania dotyczące minimalnej i maksymalnej ilości stron w danym materiale.
  2. Oprawa spiralna umożliwia bezproblemowe "otwieranie" dostarczonych materiałów samodzielnie i ich ponowne "zamykanie". Należy jednak mieć na uwadze, że przy oprawie spiralnej środkowe składki są bardziej wysunięte od składek zewnętrznych ze względu na "okrągły" grzbiet.
  3. Oprawa klejona jest najbardziej popularną oprawą książkową oraz najbardziej trwałą z dostępnych.

W przypadku wątpliwości co do wyboru oprawy zapraszamy do kontaktu, a udzielimy bardziej szczegółowych objaśnień.

Proszę wybrać format netto (po obcięciu) gotowego katalogu.

Proszę wybrać papier, na którym zostanie wydrukowany Państwa materiał.

Im większa gramatura papieru tym papier jest cięższy, grubszy i sztywniejszy.


Okładka:

Proszę określić, czy okładka ma być zadrukowana jednostronnie, czy obustronnie.

Proszę wybrać rodzaj i gramaturę papieru dla okładki.

Proszę wybrać, czy okładka ma zostać zabezpieczona i uszlachetniona folią.

Folia sprawia, że okładka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne (zadrapania, zachlapania, itd.) oraz podkreśla charakter materiału poprzez jego zmatowienie lub wybłyszczenie.

Dodatkowe wykorzystanie foli satynowej (zwanej również folią velvet lub soft-touch) podnosi walory dotykowe okładki.

Należy jednak pamiętać, że folia nieznacznie zmienia odbiór kolorów.

Proszę uprzejmie o podanie:

  • jeśli publikacja ma 1 skrzydełko - jego szerokości,
  • jeśli publikacja ma 2 skrzydełka - sumarycznej szerokości obu skrzydełek.

Szerokość skrzydełek prosimy podać w milimetrach.

Proszę uprzejmie o podanie szerokości JEDNEGO skrzydełka.

Szerokość skrzydełka prosimy podać w milimetrach.


Proszę określić nakład katalogów do druku.

Proszę określić ilość stron (bez uwzględniania okładki) 1 egzemplarza katalogu do druku.

Brakuje interesujących parametrów?

Zamów wycenę indywidualną

Druk cyfrowy umożliwia Państwu druk katalogów już od 1 szt. Jest to idealne rozwiązanie jeśli często zmieniamy asortyment lub zależy nam na próbnym katalogu przed zrealizowanie zlecenia na druk katalogów w większym nakładzie.

Oprócz samej realizacji Państwa zleceń na drukowanie katologów - możemy dostarczyć je również we wskazane przez Państwa miejsce. Zależnie od nakładu (w tym wagi) możemy broszury wysłać do Państwa firmą kurierską w paczkach lub na palecie.

Zapraszamy również do odbioru osobistego katalogów - szczególnie wygodny dojazd dla dzielnic Wawer, Wesoła, Praga Południe i Rembertów.

Gdy Państwa zlecenie na druk katalogów zostanie zrealizowane - niezwłocznie otrzymają Państwo z systemu powiadomienie o ich wysłaniu lub możliwości odbioru osobistego.

WYBÓR PAPIERU DO DRUKU KATALOGÓW KLEJONYCH PUR

druk katalogów
Druk katalogów reklamowych
to nasza specjalność!
Przekonaj się!

Aby dobrać odpowiedni papier do druku katalogów powinni Państwo odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytanie na czym szczególnie zależy Państwu w katalogu.

Kwestia ceny:
Jeśli zależy Państwu na tym, aby drukowanie katalogów odbyło się możliwie najniższym kosztem warto zdecydować się na papiery o niższej gramaturze - kredę błyszczącą lub matową 100 g., papier satynowy 90 g. lub najtańszy papier offsetowy 90 g.

 

Przeźroczystość, przebijanie kolorów:
Każdy papier posiada inne właściwości przepuszczania światła i przebijalności. Druk katalogów o dużych kryciach i intensywnych kolorach na papierach o niskich gramaturach może skutkować przebijaniem wydruków na drugą stronę.

Jeśli zależy nam na tym, żeby przy drukowaniu katalogów maksymalnie ograniczyć przebijanie wydruku należy zdecydować się na papiery o wyższej gramaturze (w tym nieprzepuszczalności) takich jak kreda błyszcząca lub matowa 130 g. lub wyższa.

Np. nieprzepuszczalność kredy matowej 150 g. wynosi ok. 97%.

 

Intensywność kolorów
Największą intensywność kolorów uzyskają Pańśtwo zlecając druk katalogów na kredach błyszczących. Jednak kredy błyszczące posiadają wysoki połysk, który może utrudnić czytanie katalogu w mocnym świetle.

Na papierze offsetowym, szczególnie przy druku offsetowym, kolory są najmniej intensywne. Wynika to z tego, że papier ten ma najmniejszy połysk, a w przypadku druku katalogów metodą offsetową farba wsiąka w papier co powoduje wyraźne zmatowienie wydruków.

W drukowaniu katalogów, pomiędzy silnym zmatowieniem na papierach offsetowych, a dużą intensywnością na kredach błyszczących - kompromis stanowi druk katalogów na kredach matowych oraz papierze satynowym.
 

Możliwość pisania po katalogu, przybijania pieczątek
Jeśli planują Państwo wewnątrz katalogu dokonywać własnoręcznych zapisów lub przybijać pieczątki najlepszy będzie druk katalogów na papierach offsetowych. W przypadku druku katalogów na innych papierach pieczątki i tusz mogą się rozmazywać - szczególnie przy kredzie błyszczącej.
 

Sczegółowe parametry papierów dostępne są dla Państwa pod adresem:
https://www.jkbprint.pl/przygotowanie-plikow-do-druku/rodzaje-papierow

 

DRUK KATALOGU Z OKŁADKĄ/BEZ OKŁADKI

Drukowanie katalogu z okładką zwiększa jego trwałość. Okładka wydrukowana na grubszym papierze niż środek zmniejsza podatność zewnętrznych stron na zagięcia i zagniecenia. Dodatkowo drukowanie katalogów z okładką umożliwia pogodzenie wad i zalet poszczególnych papierów - np. poprzez zastosowanie "rzucającej się w oczy" okładki z kredy błyszczącej z łątwiejszą w odbiorze kredą matową w środku.

Należy jednak liczyć się z tym, że druk katalogu z okładką będzie zawsze droższy od katalogu bez okładki. Okładka w druku katalogów jest zawsze konieczna dla opraw klejonych i szyto-klejonych.

 

FOLIOWANIE OKŁADKI

Foliowanie okładki nie jest obowiązkowe, jednak gorąco zalecane. Folia na zewnętrznej stronie okładki zabezpiecza okładkę przed zachlapaniami i zmniejsza jej podatność na zarysowania. Dodatkowo folia minimalizuje odpryski farby, które mogą występować przy dużej intensywności kolorów na zgięciach.

W druku katalogów mogą Państwa zastosować 3 rodzaje folii - należy jednak mieć na uwadze, że każda z folii nieznacznie zmienia odbiór kolorów, gdyż zmienia sposób odbicia światła od powierzchni papieru.

 

SPOSOBY DOSTAWY:

Państwa banery możemy wysłać kurierem w dowolne miejsce na terenie Polski. Koszt dostawy uzależniony jest od całkowitej wagi przesyłki i widoczny jest w dalszych krokach koszyka podczas składania zlecenia.

Możliwy jest również odbiór osobisty. Mieścimy się w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Nasza lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd w szczególności dla mieszkańców dzielnic Warszawy: Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Wesoła i Rembertów oraz dla pobliskich miast - Józefów i Sulejówek. Zapraszamy.

Formaty drukowanych katalogów w JKB Print

Nasza drukarnia oferuje Państwu różne formaty katalogów do wyboru. W zależności od potrzeb można zdecydować się na druk katalogów w formacie A4, A5, A6, B5, B6, DL i 2DL.  Każdy z nich dostępny jest w wersji pionowej, jak i wybrane formaty dostępne są w wersji poziomej. Druk katalogów A4 to format najbardziej popularny. Przyda się do katalogów mających zawierać dużo tekstu lub wysokiej jakości zdjęcia. Rozmiar dwukrotnie mniejszy da nam druk katalogów A5, a czterokrotnie – A6. Katalogi drukowane w formatach B5 i B6 znajdą szerokie zastosowanie, dzięki temu, że odpowiadają książkowym kalendarzom, terminarzem czy zeszytom. Druk katalogów DL i 2DL – formatów szczególnych – przeznaczony jest między innymi do celów marketingowych. W tych rozmiarach drukowane są nie tylko ulotki, ale i eleganckie zaproszenia. Dobrze będą się w nich prezentowały również skromne, kieszonkowe katalogi.


Wysoka jakość drukowanych katalogów – poznaj technologię klejenia PUR

W drukarni JKB Print wykorzystujemy technologię klejenia PUR. Zamiast zszywać kartki wydrukowanych katalogów, do ich łączenia używamy wyjątkowo wytrzymałego spoiwa o nazwie PUR. Dzięki niemu oprawa jest solidna, odporna na uszkodzenia, a przy tym niezwykle estetyczna.


Zalety technologii PUR – co zyskasz dzięki niej?

Katalogi firmowe sklejone za pomocą kleju PUR wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością na czynniki zewnętrzne – uszkodzenia, zarysowania czy szarpnięcia. Grzbiety są trwałe oraz elastyczne, dlatego tak trudno je zniszczyć. Produkty reklamowe tego typu cechuje również wysoka estetyka – na co zwracają uwagę nie tylko konkurenci, ale przede wszystkim potencjalni klienci. Klej PUR nie reaguje z olejami oraz rozpuszczalnikami, które występują w farbach oraz tonerach. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na wykorzystanie wielu różnych estetycznych rozwiązań, które nie byłyby możliwe przy klejeniu zwykłym klejem. Spoiwo nie chłonie wilgoci z zadrukowanego papieru, a więc masz pewność, że na kartkach ani grzbiecie nie pojawią się fałdy. Katalog z łatwością otworzysz bez dodatkowego przytrzymywania stron, a jego grubsze wersje nie będą musiały być dodatkowo przeszywane. 


Drukowanie katalogów firmowych – dlaczego warto?

Reklama jest dźwignią handlu – wiedzą o tym wszyscy przedsiębiorcy, którzy z powodzeniem prowadzą swój biznes. Kluczem do ciągłego pozyskiwania nowych klientów są między innymi katalogi firmowe – wykorzystywane na różnego rodzaju imprezach tematycznych, zjazdach, konferencjach czy targach branżowych. Dziś, kiedy konkurencja na każdym polu jest ogromna, jako przedsiębiorca powinieneś się wyróżniać – doskonałą jakością swoich usług oraz dbałością o ich każdy detal. Zaprezentuj swoje usługi potencjalnym klientom za pomocą katalogu firmowego – książeczki, w której pokażesz swoją działalność, sukcesy, historię firmy. Niech stanie się Twoją rozbudowaną wizytówką, dzięki której z łatwością pochwalisz się swoją pracą. Dzięki nam będziesz mógł to zrobić nie tylko profesjonalnie, ale również w estetyczny, przystępny dla odbiorcy sposób.


Drukowanie katalogów w JKB Print – warto powierzyć nam to zadanie!

Zaprojektowałeś katalog, ale nie wiesz gdzie go wydrukować? Powierz to zadanie naszym specjalistom! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług drukarni JKB Print.

 

Złoty nadruk

Druk katalogów z elegancką okładką ze złotymi elementami to niemal gwarancja, że Państwa publikacja zostanie zauważona. Oczekują Państwo prestiżowego, luksusowego wyglądu wydrukowanych katalogów? Zależy Państwu tylko na najwyższej jakości druku i na świetnym efekcie końcowym? W takim wypadku złoty nadruk na katalogach w ofercie naszej warszawskiej drukarni to rozwiązanie idealne dla Państwa potrzeb. Oferujemy wsparcie merytoryczne przez cały czas trwania projektu. Zapraszamy do współpracy z JKB Print!

 

Zobacz również oprawa klejona PUR w innych naszych usługach druku!

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych innych usług, np. Druk folderów.

Wycena indywidualna dla:

KATALOGI

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku katalogów.

KATALOGI

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku katalogów.

Parametry wydruku

Proszę podać nakład katalogów do druku.

Proszę podać ilość stron (bez okładki) katalogu.

Proszę określić sposób oprawy katalogów.

Proszę określić w jaki sposób mają zostać zadrukowane środki katalogu.


Proszę określić format netto zamkniętego katalogu.

Proszę opisać na jakim papierze mają zostać wydrukowane środki katalogu.

Proszę określić, czy katalog ma mieć osobno zadrukowaną okładkę, jeśli tak proszę określić sposób jej zadruku.

Proszę opisać jaki papier ma zostać wykorzystany do zadruku okładki (jeśli zdecydowali się Państwo na okładkę).


Proszę określić, czy okładka lub środki katalogu mają zostać dodatkowo uszlachetnione (np. poprzez foliowanie).


Proszę określić, czy mają Państwo dodatkowe wytyczne.

Wybierz drogę otrzymania informacji zwrotnej: