Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk katalogówZapraszamy do wykonania wyceny z wykorzystaniem arkusza poniżej!

Ceny w arkuszu są aktualne i mogą Państwa samodzielnie wycenić i zlecić druk.  Zamówienie możemy wysłać kurierem na dowolny adres w Polsce lub udostępnić do odbioru osobistego na terenie Warszawy.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem wyceny@jkbprint.pl

Zapraszamy do skorzystania z wyceny za pomocą poniższego kalkulatora!

Druk katalogów - wycena online

Środki:

Katalogi mogą być zadrukowane w kolorze drukowane w kolorze (CMYK, 4+4) lub mogą mieć środek zadrukowany w odcieniach szarości / druk czarno-biały (K, 1+1)

Proszę wybrać sposób oprawy.

Kilka przydatnych wskazówek:

  1. Różne sposoby oprawy mają własne wymagania dotyczące minimalnej i maksymalnej ilości stron w danym materiale.
  2. Oprawa spiralna umożliwia bezproblemowe "otwieranie" dostarczonych materiałów samodzielnie i ich ponowne "zamykanie". Należy jednak mieć na uwadze, że przy oprawie spiralnej środkowe składki są bardziej wysunięte od składek zewnętrznych ze względu na "okrągły" grzbiet.
  3. Oprawa klejona jest najbardziej popularną oprawą książkową oraz najbardziej trwałą z dostępnych.

W przypadku wątpliwości co do wyboru oprawy zapraszamy do kontaktu, a udzielimy bardziej szczegółowych objaśnień.

Proszę wybrać format netto (po obcięciu) gotowego katalogu.

Proszę wybrać papier, na którym zostanie wydrukowany Państwa materiał.

Im większa gramatura papieru tym papier jest cięższy, grubszy i sztywniejszy.


Okładka:

Proszę określić, czy okładka ma być zadrukowana jednostronnie, czy obustronnie.

Proszę wybrać rodzaj i gramaturę papieru dla okładki.

Proszę wybrać, czy okładka ma zostać zabezpieczona i uszlachetniona folią.

Folia sprawia, że okładka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne (zadrapania, zachlapania, itd.) oraz podkreśla charakter materiału poprzez jego zmatowienie lub wybłyszczenie.

Dodatkowe wykorzystanie foli satynowej (zwanej również folią velvet lub soft-touch) podnosi walory dotykowe okładki.

Należy jednak pamiętać, że folia nieznacznie zmienia odbiór kolorów.

Proszę uprzejmie o podanie:

  • jeśli publikacja ma 1 skrzydełko - jego szerokości,
  • jeśli publikacja ma 2 skrzydełka - sumarycznej szerokości obu skrzydełek.

Szerokość skrzydełek prosimy podać w milimetrach.

Proszę uprzejmie o podanie szerokości JEDNEGO skrzydełka.

Szerokość skrzydełka prosimy podać w milimetrach.


Proszę określić nakład katalogów do druku.

Proszę określić ilość stron (bez uwzględniania okładki) 1 egzemplarza katalogu do druku.

Brakuje interesujących parametrów?

Zamów wycenę indywidualną

Druk cyfrowy umożliwia Państwu druk katalogów już od 1 szt. Jest to idealne rozwiązanie jeśli często zmieniamy asortyment lub zależy nam na próbnym katalogu przed zrealizowanie zlecenia na druk katalogów w większym nakładzie.

Oprócz samej realizacji Państwa zleceń na drukowanie katologów - możemy dostarczyć je również we wskazane przez Państwa miejsce. Zależnie od nakładu (w tym wagi) możemy broszury wysłać do Państwa firmą kurierską w paczkach lub na palecie.

Zapraszamy również do odbioru osobistego katalogów - szczególnie wygodny dojazd dla dzielnic Wawer, Wesoła, Praga Południe i Rembertów.

Gdy Państwa zlecenie na druk katalogów zostanie zrealizowane - niezwłocznie otrzymają Państwo z systemu powiadomienie o ich wysłaniu lub możliwości odbioru osobistego.

druk katalogów
Druk katalogów reklamowych
to nasza specjalność!
Przekonaj się!


Druk katalogów – katalogi szyte, klejone, spiralowane

Druk katalogów reklamowych może zostać wykonany w oprawie szytej (szyte katalogi reklamowe) albo klejonej (katalogi klejone PUR). W JKB Print oferujemy również wydruk katalogów spiralowanych.

Katalogi szyte - nakład, papier

Jeśli zakładają Państwo, że produkt będzie intensywnie użytkowany, wówczas najlepiej wybrać katalogi szyte. Ich zaletami są: niski koszt produkcji (tani druk katalogów), wysoka odporność oraz szybka realizacja zlecenia.

Katalog szyty może zostać wykonany w oprawie zeszytowej, z wykorzystaniem zszywek płaskich lub eurozszywek (zszywki z oczkami). Jeśli chcą Państwo wydrukować katalog szyty w wysokim nakładzie i interesuje Was tani druk katalogów, to najlepiej wykorzystać papier o niskiej gramaturze (90-130 g) i pomyśleć o druku offsetowym. W przypadku produktów premium o niskim nakładzie lepiej zdecydować się na materiały o wyższej gramaturze i druk cyfrowy. Można też wzmocnić okładkę poprzez foliowanie.

Katalogi klejone PUR – technologia gwarantująca wysoką jakość i trwałość

Katalogi klejone PUR wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością na czynniki zewnętrzne – szarpnięcia, uszkodzenia czy zarysowania. Trudno je zniszczyć, ponieważ mają trwałe i elastyczne grzbiety. Katalogi reklamowe tego typu cechuje również wysoka estetyka. Docenią ją zarówno potencjalni klienci, jak i konkurenci.

Technologia PUR, którą stosujemy w JKB Print, umożliwia nam łączenie kartek za pomocą trwałego spoiwa, zamiast ich zszywania. Klej PUR nie reaguje z olejami czy rozpuszczalnikami występującymi w farbach i tonerach. Dzięki temu druk katalogów klejonych PUR pozwala na zastosowanie wielu różnych estetycznych rozwiązań, które nie byłyby dostępne przy tradycyjnym klejeniu.

Spoiwo PUR nie chłonie wilgoci z zadrukowanego papieru, dzięki czemu ani na kartkach, ani grzbiecie nie tworzą się fałdy. Katalogi klejone PUR można łatwo otworzyć bez dodatkowego przytrzymywania stron. Grubsze wersje produktów nie muszą być dodatkowo przeszywane.

Katalogi reklamowe spiralowane – funkcjonalność i atrakcyjność

Katalogi spiralowane tworzy się z zastosowaniem metalowej spirali (czarnej lub białej) do połączenia stron. Można je wygodnie otworzyć na dowolnej stronie i stabilnie położyć na płaszczyźnie. Umożliwiają wykorzystanie papierów o różnej gramaturze – od 90 g dla stron wewnętrznych do nawet 350 g dla okładki.

Katalogi reklamowe spiralowane łączą praktyczność z estetyką. Sprawdzają się w przypadku produktów, których celem jest zaprezentowanie dużej ilości informacji, takich jak katalogi reklamowe produktów, instrukcje, poradniki czy menu. Znajdują przez to szerokie zastosowanie w różnych branżach: od przemysłu po edukację czy gastronomię.

Druk katalogów reklamowych na papierze kredowym czy offsetowym?

O jakości i skuteczności gotowego katalogu decyduje przede wszystkim właściwy wybór papieru. Podejmując decyzję, należy określić zwłaszcza przeznaczenie produktu. W JKB Print oferujemy Państwu druk katalogów na papierach: kredowym, offsetowym, satynowym, ekologicznym, Munken Lynx oraz Munken Polar.

Drukując katalog reklamowy na papierze kredowym błyszczącym, uzyskają Państwo najintensywniejsze kolory oraz połysk. Ten ostatni może jednak utrudniać czytanie przy większym świetle. Dlatego w niektórych przypadkach rozwiązaniem pośrednim mogą być katalogi drukowane na kredzie matowej lub eleganckim papierze satynowym.

Barwy na papierze offsetowym są mniej intensywne i matowe. Ten materiał sprawdzi się jednak, gdy przewidujemy, że wewnątrz katalogu można dokonywać własnych notatek. Druk środków na papierze offsetowym bywa też tańszy niż w przypadku innych wariantów o tej samej lub zbliżonej gramaturze.

Druk katalogów – gramatura papieru dla środka i okładki

Wybierając rodzaj papieru, należy też zwrócić uwagę na jego gramaturę. Im jest większa, tym mniejsze ryzyko przebijania kolorów na drugą stronę. Wyboru gramatury dokonuje się oddzielnie dla środka i okładki katalogu.

Gramatura okładki jest zazwyczaj większa niż w przypadku środka. Staje się dzięki temu solidna i cechuje się wysoką jakość wydruku. Jest przez to odporna na zniszczenia, wygodna w użytkowaniu oraz zachęcająca do zapoznania się z treścią produktu. Okładki katalogów drukuje się zwykle w gramaturach 200-300 g.

Drukując środek katalogu, można zdecydować się na niższe gramatury. Ich dobór powinien być warunkowany rodzajem papieru. Powszechnie dla stron wewnętrznych stosuje się zakres 90-170 g. Przy większej liczbie stron sprawdza się zakres 90-120 g. Wybierając gramaturę, zawsze warto zasięgnąć opinii specjalisty z drukarni.

W JKB Print drukujemy katalogi, oferując szeroki zakres gramatur: 90-300 g dla środka oraz 200-350 g dla okładki katalogów. Wartości zależą od rodzaju papieru. Wyższe gramatury są polecane nie tylko, aby zapewnić lepszą jakość produktu, ale również jeśli decydują się Państwo na jego uszlachetnienie (np. foliowanie, laminowanie czy złoty nadruk).

Druk katalogów - formaty

Nasza drukarnia oferuje Państwu różne formaty katalogów do wyboru. W zależności od potrzeb można zdecydować się na druk katalogów w formacie A4, A5, A6, B5, B6, DL i 2DL. Każdy z nich dostępny jest w wersji pionowej, a wybrane formaty – w wersji poziomej.

Druk katalogów A4 (210 x 297 mm) to format najbardziej popularny. Sprawdza się w przypadku katalogów z dużą ilością tekstu lub zawierających wysokiej jakości zdjęcia. Rozmiar dwukrotnie mniejszy da nam druk katalogów A5, a czterokrotnie – A6.

Katalogi reklamowe drukowane w formatach B5 i B6 odpowiadają książkowym kalendarzom, terminarzem czy zeszytom, dlatego ich zastosowanie może być niezwykle szerokie.

Druk katalogów DL i 2DL – formatów szczególnych – przeznaczony jest między innymi do celów marketingowych. Drukowane są w nich nie tylko ulotki, ale i eleganckie zaproszenia. Dobrze będą się w nich prezentowały również skromne, kieszonkowe katalogi reklamowe.

Złoty nadruk

Oczekują Państwo, że Wasz katalog zrobi na odbiorcach piorunujące pierwsze wrażenie? Złoty nadruk to rozwiązanie nadające katalogom prestiżu i wyjątkowego charakteru. Dzięki niemu można doskonale wyeksponować logo, tytuł lub inny ważny element publikacji. Złoty nadruk to inwestycja, która przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie produktem i pomaga mu budować pozytywny wizerunek marki.

W JKB Print oferujemy Klientom najwyższej jakości druk katalogów wzbogaconych o eleganckie, złote elementy. Służymy merytorycznym wsparciem przez cały czas trwania projektu, by Państwa oferta prezentowała się jak najlepiej.

Drukowanie katalogów firmowych – dlaczego warto?

Katalogi reklamowe pozwalają zaprezentować swoją ofertę i markę w atrakcyjny i przejrzysty sposób. Funkcjonalne i dopasowane do grupy docelowej produkty przykuwają wzrok i zapadają w pamięć, budując pozytywny wizerunek oraz konkurencyjną przewagę firmy. Zwłaszcza dziś, w czasach kultury wizualnej i coraz dynamiczniejszego rozwoju technologii, warto wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw doskonałą jakością produktów, usług i dbałością o każdy detal.

Katalogi firmowe to doskonałe narzędzie do reklamowania swojej firmy: jej wartości, produktów i usług, sukcesów czy historii. Mogą stać się rozbudowaną wizytówką Państwa działalności, dzięki  której zyska ona większą rozpoznawalność. W JKB Print zadbamy o estetykę, atrakcyjność i profesjonalny przebieg takiej promocji.

Interesuje Państwa druk wysokiej jakości katalogów dostosowanych do potrzeb Waszej firmy oraz jej Klientów? Zachęcamy do skorzystania z naszego prostego kalkulatora wyceny zleceń. Aby poznać przewidywane koszty oraz termin realizacji zamówienia, wystarczy wybrać poszczególne parametry z listy (np. wybiórczy zadruk dwustronny, oprawa, ilość stron, z okładką, folia Soft Touch + lakier wybiórczy itp.).

Druk katalogów w JKB Print – warto powierzyć nam to zadanie!

Zaprojektowałeś katalog reklamowy, ale nie wiesz, gdzie go wydrukować? Powierz to zadanie naszym specjalistom! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług drukarni JKB Print.

Wycena indywidualna dla:

KATALOGI

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku katalogów.

KATALOGI

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku katalogów.

Parametry wydruku

Proszę podać nakład katalogów do druku.

Proszę podać ilość stron (bez okładki) katalogu.

Proszę określić sposób oprawy katalogów.

Proszę określić w jaki sposób mają zostać zadrukowane środki katalogu.


Proszę określić format netto zamkniętego katalogu.

Proszę opisać na jakim papierze mają zostać wydrukowane środki katalogu.

Proszę określić, czy katalog ma mieć osobno zadrukowaną okładkę, jeśli tak proszę określić sposób jej zadruku.

Proszę opisać jaki papier ma zostać wykorzystany do zadruku okładki (jeśli zdecydowali się Państwo na okładkę).


Proszę określić, czy okładka lub środki katalogu mają zostać dodatkowo uszlachetnione (np. poprzez foliowanie).


Proszę określić, czy mają Państwo dodatkowe wytyczne.

Wybierz drogę otrzymania informacji zwrotnej: