Nie masz konta? Zarejestruj się

Profesjonalna drukarnia offsetowa w Warszawie – JKB Print

Druk offsetowy realizowany w naszej drukarni jest zawsze najwyższej jakości. To wszystko dzięki efektywnemu systemowi zarządzania projektami – maszynista offsetowy ma czas skupić się na jednym zleceniu oraz bardzo dobrze odwzorować Twój wcześniej zaprojektowany pomysł. JKB Print posiada osiem zespołów drukujących, które łącznie pracują całą dobę w systemie zmianowym – dzięki temu udaje nam się zapewnić terminową realizację zleconych projektów. Wykonujemy druk offsetowy CMYK, czarno-biały oraz z wykorzystaniem dowolnego dodatkowego koloru z palety Pantone.


Projekty realizowane w druku offsetowym – co oferuje JKB Print?

Przygotujemy dla Ciebie wiele różnego rodzaju projektów wykonanych w technologii offsetowej. Do najpopularniejszych i najczęściej realizowanych można zaliczyć:

  • Ulotki – wykonujemy ulotki w druku offsetowym, wykorzystując różne formaty oraz rodzaje papieru. Możesz zdecydować się na jedną z pięciu wersji: papier kredowy, papier offsetowy, papier satynowy, ekologiczny Woodstock Betulla, a także Stella Press.
  • Foldery – w naszej drukarni wydrukujesz foldery zarówno w wersji podstawowej z dwustronnym kolorowym zadrukiem, z zadrukiem jednostronnym, jak i czarno-białym. Formaty, na których drukujemy to A2, A3, A4 i A5. Realizujemy także zamówienia na niestandardowe wymiary: 280x140, 300x150 oraz 320x160. Oferujemy również uszlachetnienie papieru.
  • Wizytówki – w naszej drukarni wydrukujesz wizytówki jednostronne oraz dwustronne. Oferujemy różne wymiary projektu i możliwość zaokrąglenia narożników. W razie potrzeby swoją wizytówkę wydrukujesz na papierze elektronicznym czy uszlachetnisz go odpowiednią folią. Dla wymagających posiadamy opcję nadruku złotego koloru.
  • Plakaty – druk plakatów wykonujemy z różnego rodzaju papieru. Najważniejszymi parametrami, które decydują o jego przeznaczeniu i trwałości to powleczenie oraz gramatura. Zapoznaj się ze szczegółami oferty, które zostały umieszczone w odpowiedniej zakładce.
  • Teczki – drukowanie teczek w naszej drukarni odbywa się na kilka sposobów. Możesz wybrać rodzaj papieru, powleczenie oraz liczbę stron, którą należy zadrukować wcześniej przygotowaną grafiką.

Wykonujemy także bloczki reklamowe, bloczki samokopiujące, papier firmowy, pocztówki, formularze samokopiujące, książki, materiały szkoleniowe, naklejki, podkładki pod talerze, biuwary, broszury, katalogi, dyplomy, zaproszenia, kartki świąteczne, druki sztancowane, zakładki, notesy spiralowane, składane wizytówki, metki, zawieszki, a także bony oraz vouchery.

 

Najlepsza drukarnia offsetowa w Warszawie – JKB Print!

Nasza drukarnia offsetowa mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wawer (Marysin Wawerski). Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne oraz firmy, które działają w różnych dzielnicach miasta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w ramach druku offsetowego wszystkich z Pragi Południe, Północ, Wesołej, Rembertowa, a także Sulejówka i Józefowa. Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące dojazdu do naszej firmy, znajdziesz je w zakładce o nazwie kontakt i lokalizacja.

 

Krótko o druku offsetowym – jego zastosowanie i zalety

Druk offsetowy wykorzystuje się w różnego rodzaju projektach – jest przeznaczony do każdego papieru, niezależnie od gramatury. Wyróżnia go nienaganna jakość. Ze względu na kwestie ekonomiczne, korzysta się z niego podczas realizacji średnich oraz wysokich nakładów – średnio gdy projekt liczy powyżej 500 arkuszy drukarskich.

5 podstawowych zalet druku offsetowego

#1 Uniwersalna metoda – dzięki technice offsetowej zadrukujesz wiele różnego rodzaju materiałów, zastosujesz papier o różnej gramaturze oraz wymiarach.

#2 Jedna z najbardziej oszczędnych metod druku  - zwłaszcza w przypadku dużych nakładów. Dlatego druk offsetowy sprawdza się doskonale podczas realizowania zamówień na materiały promocyjne – ulotki, plakaty, i tak dalej.

#3 Wysoka jakość wydrukowanych materiałów

#4 Papier może zostać poddany uszlachetnieniu

#5 Możliwość wyboru wielu kolorów na wydruku – zarówno tych podstawowych, jak i dodatkowych.

 

Specyfikacja druku offsetowego

Technologia druku offsetowego wiąże się z przeniesieniem farby z matrycy na papier. W uzyskaniu ostatecznego efektu pomaga cylinder pośredni, który jest pokryty gumą. Ten element jest odpowiedzialny za precyzyjne przeniesienie wybranej farby wraz z jej kolorem podstawowym (C – cyjan, M – magenta, Y – żółty, K – czarny). W ten sposób zapełnia się najpierw cały arkusz, aby następnie przyciąć go do danego formatu. Projekty drukowane offsetowo można wykonać posługując się dwoma różnymi technikami. Pierwsza jest nazywana arkuszową – papier występuje w postaci arkuszu. Natomiast druga to tzw. technika zwojowa – papier jest w rolce.
 

Drukarnia offsetowa w Warszawie? Tylko JKB Print

Jeśli chcesz skorzystać z usług profesjonalnej drukarni offsetowej, skorzystaj z usług drukarni JKB Print. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

 

Drukarnia offsetowa Warszawa

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny wwww.jkbprint.pl