Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Drukarnia offsetowa - nowoczesny druk offsetowy | JKB Print Warszawa


Drukarnia offsetowa JKB Print

Interesuje Cię wysokiej jakości wydruk dużych nakładów materiałów w korzystnej cenie? Szukasz doświadczonego, sprawdzonego i zaufanego partnera, który zajmie się kompleksową realizacją Twoich zleceń?

Jesteś we właściwym miejscu! JKB Print to drukarnia offsetowa, która rozumie potrzeby swoich klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz konkretną firmę, np. agencję reklamową, wydawnictwo albo zewnętrzną drukarnię.

Drukarnia offsetowa
Drukarnia offsetowa


Co to znaczy, że JKB Print to drukarnia offsetowa?

Mówiąc najprościej, oznacza to, że realizujemy zlecenia naszych klientów, wykorzystując technologię druku offsetowego. To przemysłowa odmiana druku płaskiego, gdzie obraz przenoszony jest z płyty drukowej (matrycy) na papier (podłoże drukowe) za pomocą gumowego cylindra. Taka technika zapewnia wyraźne i precyzyjne odwzorowanie poszczególnych elementów graficznych projektu.

Druk offsetowy wykorzystuje się głównie przy wysokich nakładach. Wynika to z tego, że jego realizacja wiąże się ze specjalnym przygotowaniem matryc i maszyn drukarskich. Generuje to dodatkowe koszty, jednak zwracają się one, jeśli mamy do czynienia z nakładami liczonymi w setkach, a nawet tysiącach egzemplarzy. Im większy nakład, tym bardziej zminimalizowany zostaje łączny czas realizacji zlecenia oraz jego koszty jednostkowe.

Druk offsetowy - co drukujemy

W tej technice druku często wykonuje się materiały reklamowe, np. broszury, foldery reklamowe, bloczki samokopiujące, formularze samokopiujące, bloczki reklamowe, zawieszki, czy papier firmowy. W offsecie wykonuje się niekiedy również niektóre plakaty, podkładki na tacki, materiały wyborcze, ulotki itp. Rozwiązania zastosowane w druku offsetowym sprawiają, że obraz – tekstu albo grafiki – nanoszony na powierzchnię drukowaną jest wyraźny i precyzyjny.

Podstawowymi zaletami druku offsetowego są bardzo dobra jakość wydruku oraz ekonomiczność – efektywność kosztowa przy dużych nakładach. Druk offsetowy pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów i detali, co jest szczególnie ważne w przypadku skomplikowanych projektów. Druk offsetowy jest także elastyczny, to znaczy pozwala na drukowanie na różnych podłożach i w różnych formatach. Dzięki temu metoda sprawdza się nie tylko w przypadku materiałów masowych, ale i złożonych projektów, takich jak czasopisma, katalogi, książki czy notesy spiralowane.

Dlaczego warto postawić na współpracę z JKB Print?

W JKB Print wykorzystujemy zaawansowane technologicznie maszyny. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych maszyn offsetowych, regularnie konserwowanych i optymalizowanych. Rozbudowany park maszyn zapewnia nam szerokie możliwości zadruku kolorem na papierach o zróżnicowanym formacie, gramaturze oraz wykończeniu. W ofercie naszej drukarni znajdziesz rozmaite podłoża drukarskie: od tradycyjnych papierów offsetowych czy kredowych (błyszczących i matowych) po papiery ekologiczne. Nasza drukarnia umożliwia druk w każdym standardowym formacie, jak również w formatach niestandardowych, dostosowanych do specyficznych rodzajów materiałów przeznaczonych do druku. Każdy z Twoich materiałów możemy dodatkowo uszlachetnić. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt sprawia, że sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Drukarnia offsetowa online

JKB to nie tylko drukarnia offset. To także drukarnia internetowa (drukarnia online). Oznacza to, że zamówienie możesz u nas złożyć każdego dnia i o każdej porze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta. Wystarczy, że posiadasz telefon z dostępem do Internetu.

Składanie zamówień na naszej stronie www odbywa się tak samo, jak w przypadku każdego sklepu internetowego. Wybierz interesujący Cię produkt. Następnie określ jego parametry (rodzaj zadruku, papier, format, nakład itp.). Kliknij przycisk "WYCEŃ", by poznać przewidywany koszt i czas realizacji zlecenia. Możesz również skorzystać z wyceny indywidualnej.

Offsetowe drukarnie internetowe takie jak nasza realizują większość zleceń na odległość. Jako nasz klient możesz skorzystać z różnych opcji dostawy swoich materiałów pod wskazany adres. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami kurierskimi. Mamy atrakcyjną opcję dostawy NO NAME dla wydawnictw i agencji marketingowych. Jesteśmy dostępni także jako drukarnia fizyczna. Dlatego jeśli cenisz sobie kontakt bezpośredni i możliwość bezpośredniego odbioru swoich materiałów, odwiedź nas w naszej siedzibie w Warszawie. Sprawdź nasz dokładny adres w zakładce Kontakt i lokalizacja.

Inne usługi JKB Print

JKB Print to nie tylko drukarnia offsetowa. Działamy również jako drukarnia cyfrowa. Ponadto, wykonujemy zlecenia w innych technologiach: w druku solwentowym i atramentowym. Obok druku standardowego oferujemy także druk wielkoformatowy takich materiałów jak banery, plakaty wieloformatowe, roll-up. Zastanawiasz się, czy Twoje zlecenie warto wykonać w technologii innej niż offset? Jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie i technologię dla Twoich materiałów! Zapraszamy także do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.