Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Drukarnia cyfrowa - nowoczesny druk cyfrowy | JKB Print Warszawa


Drukarnia cyfrowa JKB Print

Szukasz doświadczonego i zaufanego partnera, który zadba o to, by projekty przygotowane do druku wyglądały dokładnie tak, jak tego oczekujesz? Zależy Ci na bardzo dobrej jakości świadczonych usług? Interesuje Cię szeroka oferta produktów i parametrów druku oraz indywidualne podejście do Twoich potrzeb?

Jesteś we właściwym miejscu!

Drukarnia cyfrowa
Drukarnia cyfrowa

 

JKB Print to drukarnia cyfrowa dysponująca zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn do druku cyfrowego. Możemy Ci zagwarantować perfekcyjne odwzorowanie kolorów na Twoich wydrukach. Minimalizujemy wszelkie ograniczenia w druku cyfrowym. Swoje usługi oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, agencjom marketingowym, wydawnictwom książkowym czy zewnętrznym drukarniom.

Druk cyfrowy - co drukujemy

Technologia druku cyfrowego sprawdza się doskonale w przypadku zleceń w małych i średnich nakładach. Zdaje egzamin także, gdy chodzi o druki personalizowanebony i vouchery, dyplomy i certyfikaty, wizytówki, zaproszenia, teczki ofertowe itp. W przypadku druku cyfrowego nie jest potrzebny długi i kosztowny proces przygotowawczy. Dane przesyłane są z komputera lub nośnika pośredniego. Można je dowolnie edytować po zakończeniu każdego cyklu drukowania. Czyni to drukowanie cyfrowe rozwiązaniem szybkim, wygodnym i elastycznym.

Druk cyfrowy jest doskonały dla takich materiałów jak broszury, koperty, ulotki składane, katalogi, materiały szkoleniowe, teczki czy zakładki. Coraz częściej wykonuje się w nim także książki albo czasopisma. Druk cyfrowy pozwala na optymalizację kosztów zlecenia i krótki czas jego realizacji. Elastyczność edycji danych zapisanych cyfrowo pozwala na swobodne dostosowywanie parametrów projektu do indywidualnych preferencji zleceniodawcy. To dlatego, gdy zależy nam na personalizacji materiałów, preferowaną technologią jest druk cyfrowy.

Dlaczego warto postawić na współpracę z JKB Print?

Jako drukarnia cyfrowa oferujemy druk na różnych podłożach, formatach i w różnych gramaturach. W JKB Print każdy znajdzie szeroki wybór podłoży drukarskich: papier offsetowy, papier kredowy (kreda błysk, kreda mat), papier satynowy, papiery Munken czy materiały ekologiczne (np. Woodstock Betulla).

Nasza drukarnia oferuje możliwość druku w każdym formacie standardowym (np. A3, A4, A5), a także w formatach niestandardowych, dedykowanych konkretnym typom materiałów przeznaczonych do druku. Zakres gramatur oferowanych dla poszczególnych podłoży w druku cyfrowym wynosi od 80 do aż 350 gramów.

To, jak będzie wyglądał końcowy wydruk Twojego materiału, możesz sprawdzić, zamawiając u nas wydruk próbny cyfrowy. Twoje materiały możemy dodatkowo uszlachetnić poprzez np. foliowanie czy elegancki złoty nadruk. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i wieloletniemu doświadczeniu poradzimy sobie nawet z nietypowymi zleceniami i specyficznymi oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.

Jednym z naszych największych atutów jest wysoka jakość druku. Jak już wspomnieliśmy, korzystamy z najnowocześniejszych drukarek cyfrowych, dlatego możemy drukować Twoje materiały w bardzo dobrej jakości, idealnie odwzorowując każdy projekt. Kolejnym atutem JKB Print jest szybkość realizacji zleceń. Często okazuje się to ważne zwłaszcza dla klientów biznesowych, którym zależy na otrzymaniu materiałów w krótkim czasie.

Drukarnia cyfrowa online

Ponieważ nasza drukarnia cyfrowa jest jednocześnie drukarnią internetową, realizującą druk cyfrowy online, to kolejnym naszym atutem jest dostępność. Zamówienia w JKB Print można składać w dowolnym czasie – online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w weekendy i święta. Drukarnia online działa jak sklep internetowy, co oznacza, że zamówienie można u nas złożyć nawet w kilka minut. Wystarczy do tego smartfon z dostępem do Internetu.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że wybierzesz produkt, jaki Cię interesuje – np. plakaty albo pocztówki – a następnie skorzystasz z prostego kalkulatora wyceny zlecenia. Określ jego parametry, takie jak zadruk, papier, gramatura, uszlachetnienia, nakład czy ilość stron, a następnie kliknij przycisk Wyceń, by poznać szacowany koszt i czas realizacji zlecenia. Możesz także zamówić wycenę indywidualną. Kalkulator podpowie Ci także, czy dla Twojego zlecenia najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie faktycznie druk cyfrowy.

Pamiętaj, że JKB Print to nie tylko drukarnia internetowa, ale również drukarnia fizyczna zlokalizowana w Warszawie. To szczególnie ważne, jeśli jesteś osobą, która ceni bezpośredni kontakt i możliwość indywidualnego odbioru zamówienia w naszej siedzibie. Znajduje się ona w dzielnicy Wawer, przy granicy dzielnicy Praga Południe. Dojedziesz do niej bez problemu również z podwarszawskich miejscowości.

Inne usługi JKB Print

JKB Print to nie tylko drukarnia cyfrowa. Działamy również jako drukarnia offsetowa . Ponadto, realizujemy druk solwentowy, druk wielkoformatowy czy druk atramentowy. Jeśli uważasz, że Twoje zlecenie wymaga zastosowania technologii innej niż cyfrowa (np. w druku offsetowym dla dużych nakładów), zapoznaj się szerzej z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą opcję!