Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk na foliiDruk na folii w JKB Print!

Druk na folii możemy wykonać dla Państwa na foliach błyszczącej, matowej i przeźroczystej.

Zapraszamy do wykonania wyceny! Dodatkowe informacje na temat druku na folii w JKB Print znajdą Państwo pod zakładką "Dodatkowe informacje i wskazówki".
 

Wybierz wariant

Folia
Format
mm × mm

Proszę podać ile projektów (wzorów) do druku chcą Państwo wydrukować.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


WYBÓR FOLII DO DRUKU:

druk na folii
Druk na folii to dodatkowe
narzędzie promocji i reklamy!

Druk na folii wykonujemy dla Państwa na foliach błyszczącej, matowej lub przeźroczystej. Wykorzystywane przez nas folie w druku są foliami monomerycznymi - dedykowanymi do długoterminowej ekspozycji wewnętrznej lub krótkoterminowej ekspozycji zewnętrznej.

Każda z folii, wykonywana w druku, posiada klej akrylowy przeźroczysty.

 

SPOSOBY DOSTAWY:

Państwa druki na folii możemy wysłać kurierem w dowolne miejsce na terenie Polski. Koszt dostawy uzależniony jest od całkowitej wagi przesyłki i widoczny jest w dalszych krokach koszyka podczas składania zlecenia.

Możliwy jest również odbiór osobisty. Mieścimy się w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Nasza lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd w szczególności dla mieszkańców dzielnic Warszawy: Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Wesoła i Rembertów oraz dla pobliskich miast - Józefów i Sulejówek. Zapraszamy.

Wybór folii do zadruku + zastosowanie:

JKB Print oferuje Państwu druk na folii przezroczystej, matowej lub błyszczącej. Każda z nich jest wyposażona w klej akrylowy, który umożliwia łatwe umieszczenie jej w wybranym miejscu. Wybór zależy od tego, jaki cel ma spełniać zadrukowana folia. Bardzo szerokie spektrum zastosowań m.in. na witrynach sklepowych czy samochodach ma druk na folii przezroczystej. Warszawa i inne miasta są pełne takich reklam. Możecie Państwo zdecydować się również na druk na folii matowej, która przez niektórych jest uważana za bardziej szlachetną. Świetnie nadaje się do oklejania witryn i drzwi, szczególnie w miejscach, które należy chronić przed wzrokiem ciekawskich np. poczekalnie w gabinetach lekarskich. Możecie Państwo u nas zamówić również druk na folii błyszczącej, która doskonale się sprawdza jako element dekoracyjny w biurach, sklepach, a nawet w domowym zaciszu.

Niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo druk na folii matowej, przezroczystej czy też będzie to druk na folii błyszczącej, to możecie mieć pewność, że druk na folii będzie trwały. Drukujemy na folii monomerycznej, bardzo trwałej w zastosowaniu wewnętrznym. Można ją również stosować na zewnątrz, choć wówczas jej trwałość będzie nieco krótsza.

Oferujemy wybór kilku różnych wymiarów standardowych lub dowolny wymiar, na którym wykonamy druk na folii. Prosimy o wypełnienie formularza automatycznej wyceny, w której będzie podana kwota oraz czas, w której wykonamy druk na folii. Warszawa i okolice mogą skorzystać z opcji odbioru osobistego, a do innych miast wysyłamy zamówienie kurierem.