Nie masz konta? Zarejestruj się

 

drukarnia czasopismZapraszamy do wykonania wyceny z wykorzystaniem arkusza poniżej!

Ceny w arkuszu są aktualne i mogą Państwa samodzielnie wycenić i zlecić druk.  Zamówienie możemy wysłać kurierem na dowolny adres w Polsce lub udostępnić do odbioru osobistego na terenie Warszawy.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem wyceny@jkbprint.pl

Zapraszamy do skorzystania z wyceny za pomocą poniższego kalkulatora!

Wycena druku czasopism online

Środki:

Pole dotyczy tylko stron środkowych.

Proszę o decyzję, czy druk czasopism, druk książek lub druk publikacji ma odbyć się w pełnym kolorze CMYK, czy w czerni i bieli.

Możliwy jest również wydruk mieszany, wtedy wydruk książki będzie odbywał się dla części stron w kolorze, a części w czerni i bieli.

Wybór w tym polu determinuje dostępne papiery do druku oraz sposoby oprawy.

Proszę wybrać sposób oprawy Państwa czasopisma.

Proszę wybrać format netto (po obcięciu) gotowego czasopisma.

Proszę wybrać na jakim papierze ma zostać wydrukowane czasopismo.


Okładka:

Proszę określić, czy okładka ma być zadrukowana jednostronnie, czy obustronnie oraz czy ma być zadrukowana w kolorze, czy w czerni i w odcieniach szarości.

Zadruk jednostronny publikacji oznacza, że zadrukowane będą tylko strony zewnętrzne. Natomiast zadruk dwustronny oznacza, że zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz okładka będzie zadrukowana.

Proszę wybrać papier, na którym zostanie wydrukowana okładka Państwa czasopisma.

Mogą Państwo również zrezygnować z dodatkowej okładki dla wybranych sposobów oprawy.

Proszę wybrać, czy okładka ma zostać zabezpieczona i uszlachetniona folią.

Folia sprawia, że okładka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne (zadrapania, zachlapania, itd.) oraz podkreśla charakter materiału poprzez jego zmatowienie lub wybłyszczenie.

Dodatkowe wykorzystanie foli satynowej (zwanej również folią velvet lub soft-touch) podnosi walory dotykowe okładki.

Należy jednak pamiętać, że folia nieznacznie zmienia odbiór kolorów.

Szczególnie zalecamy pokrycie okładki folią, gdy okładka dla druku czasopism pokryta jest ciemnym lub mocno nasyconym kolorem w miejscu bigu lub złamania.

Proszę uprzejmie o podanie ŁĄCZNEJ szerokości skrzydełek.

Szerokość skrzydełek prosimy podać w milimetrach.

Proszę uprzejmie o podanie szerokości JEDNEGO skrzydełka.

Szerokość skrzydełka prosimy podać w milimetrach.


Według aktualnych przepisów stawka VAT dla czasopism innych niż regionalne lub lokalne wynosi 8%.

Jeśli Państwa czasopismo jest czasopismem lokalnym lub regionalnym można zastosować niższą stawkę VAT w wysokości 5%.


Proszę określić nakład materiału do druku.

Proszę określić ilość stron (bez uwzględniania okładki) 1 egzemplarza materiału do druku.

W przypadku wybrania opcji "Druk mieszany" dla stron środkowych proszę określić ile stron w materiale ma zostać zadrukowanych w kolorze.

Opcja jest nieaktywna dla materiałów drukowanych w całości w kolorze (4+4) lub w czerni (1+1).

Proszę podać numery stron kolorowych lub zakres ich występowania.

Strony kolorowe można wprowadzić w formie, np.:
1;2;3;88
1-2;8;9-12

drukarnia czasopism
Druk czasopism to
nasza specjalność!

Druk czasopism to kolejna usługa, którą mogą Państwo zamówić w naszej warszawskiej drukarni JKB Print. Drukujemy każdy nakład - realizujemy projekty zarówno nisko, jak i wysokonakładowe, podejmując się zróżnicowanych projektów dla firm z różnych branż. Szukasz profesjonalnego usługodawcy, który podejmie się druku materiałów offline takich jak magazyny, czasopisma, gazetki, biuletyny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Drukowanie czasopism? Zostaw to nam!

Zajmujemy się drukiem czasopism od A do Z - wspieramy firmy przez cały projekt, od przygotowania do druku i wsparcia merytorycznego aż po prace introligatorskie. Wybierając JKB Print wybierasz solidnego partnera, który przeprowadzi Cię przez cały proces druku czasopisma. Naszym Klientom proponujemy zarówno druk offsetowy, jak i druk cyfrowy - wszystkie cechuje świetna jakość, a my doradzamy w wyborze najlepszego rodzaju druku do potrzeb każdego Klienta.

 

Drukarnia czasopism - jak wybrać najlepszą?

Reklama offline to wciąż ważny sektor marketingu. Druk gazetek reklamowych, czasopism tematycznych czy magazynów branżowych to wciąż bardzo dobry sposób na dotarcie do konsumenta. Wbrew pozorom takiej formy reklamy nie wykorzystują tylko firmy zajmujące się stricte handlem, z branży spożywczej czy kosmetycznej - druk gazetek i innych materiałów firmowych to dobra forma reklamy, praktycznie niezależnie od branży. Nic dziwnego, że każda drukarnia czasopism chce przyciągnąć do siebie klienta najlepszą ofertą. Jak wybrać najlepszą? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jakość drukarni, sposób podejścia do realizowanych usług, dostępne oprawy i formaty. Nie bez znaczenia jest również portfolio usług i opinie o drukarni, które można sprawdzić w Internecie.

 

Druk czasopism - na co zwrócić uwagę?

Czasopisma mają różny format, ale na ich odbiór wpływa przede wszystkim dobrej jakości druk, papier i oprawa - to obok zawartości podstawa, na jaką zwracają uwagę odbiorcy. Produkty JKB Print spełniają te wymagania. Drukujemy czasopisma piękne i trwałe, które będą świetną reklamą dla każdej firmy.

 

Wybierz złoty nadruk

Zadruk kolorem złotym na okładce magazynu to sprawdzony sposób na przyciągnięcie uwagi Twojej grupy docelowej. Właśnie dlatego w JKB Print oferujemy druk kolorem złotym każdego czasopisma, niezależnie od nakładu. Planujesz druk eleganckiego czasopisma? Złoty nadruk będzie idealny! Zapytaj nas o szczegóły, pamiętając, że ten typ nadruku jest możliwy jedynie na okładce i nie dotyczy stron środkowych. Wybierz nasz złoty toner do swojego czasopisma!