Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk broszurZapraszamy do wykonania wyceny z wykorzystaniem arkusza poniżej!

Ceny w arkuszu są aktualne i mogą Państwa samodzielnie wycenić i zlecić druk.  Zamówienie możemy wysłać kurierem na dowolny adres w Polsce lub udostępnić do odbioru osobistego na terenie Warszawy.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem wyceny@jkbprint.pl

Zapraszamy do skorzystania z wyceny za pomocą poniższego kalkulatora!

Wycena druku broszur online

Środki:

Proszę określić, czy druk broszur mamy wykonać w kolorze, czy może interesuje Państwa drukowanie broszur tylko w czerni i w odcieniach szarości.

Druk broszur w kolorze (4+4) oznacza, że druk będzie miał miejsce w pełnym kolorze, tzw. CMYK.

Druk broszur w czerni (1+1) oznacza, że druk będzie miał miejsce z wykorzystaniem tylko jednego koloru - czarnego.

 

Druk broszur domyślnie wykonywany jest w oprawie zeszytowej - szytej na dwie metalowe zszywki.

Proszę określić jaki format netto (po obcięciu) zamkniętej broszury Państwa interesuje w ramach zlecenia na drukowanie broszur.

Proszę wybrać papier na jakim zostanie wykonany druk broszur.

Papier offsetowy jest najbardziej popularnym papierem do druku i posiada podobne właściwości do papieru wykorzystywanego w drukarkach biurowych i domowych. Druk broszur na tym papierze jest najbardziej optymalny finansowo.

Papier satynowy charakteryzuje się większą białością oraz gładkością. Druk broszur na tym papierze podnosi ich prestiż.

Papier kredowy, jest to papier powlekany, która sprawia, że odbiór kolorów jest bardziej wyrazisty - jednak papiery te w niskich gramaturach są bardziej "wiotkie" od papieru offsetowego i satynowego. Druk broszur na papierze kredowanym odbywa się najczęściej w przypadku broszur informacyjnych.

Im większa gramatura papieru tym papier jest cięższy, grubszy i sztywniejszy. Jednak porównywać gramatury należy w tych samych grupach papieru - na przykład papier offsetowy 80 g. jest grubszy od papieru kredowego 115 g.

Papier Stella Press jest papierem gazetowym. Jest to cienki papier o niskiej gramaturze i dodatkowym spulchnieniu. Jest on najtańszym rozwiązaniem przy realizacji zleceń na drukowanie broszur.


Opis


Okładka:

Proszę określić, czy interesuje Państwa druk broszur z zewnętrzną okładką.

W przypadku zdecydowania się na druk broszur z okładką proszę określić, czy rodzaj zadruku.

Jeżeli zdecydowali się Państwo na dodatkowo okładką proszę określić jaki papier na okładkę mamy wykorzystać, żeby zrealizować dla Państwa drukowanie broszur.

W przypadku zdecydowania się na okładkę dla wydrukowanych broszur proszę wybrać, czy okładka ma zostać zabezpieczona i uszlachetniona folią.

Folia sprawia, że okładka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne (zadrapania, zachlapania, itd.) oraz podkreśla charakter materiałów poprzez ich zmatowienie lub wybłyszczenie.

Należy jednak pamiętać, że folia nieznacznie zmienia odbiór kolorów.


Proszę uprzejmie o podanie:

  • jeśli publikacja ma 1 skrzydełko - jego szerokości,
  • jeśli publikacja ma 2 skrzydełka - sumarycznej szerokości obu skrzydełek.

Szerokość skrzydełek prosimy podać w milimetrach.

Proszę uprzejmie o podanie szerokości JEDNEGO skrzydełka.

Szerokość skrzydełka prosimy podać w milimetrach.


Proszę określić nakład zlecenia na druk broszur.

Proszę określić ilość stron dla broszury (bez okładki).

Proszę pamiętać, że ze względu na sposób oprawy, druk broszur może odbyć się tylko dla ilości stron podzielnej przez 4.

Brakuje interesujących parametrów?

Zamów wycenę indywidualną

Druk cyfrowy umożliwia Państwu druk broszur już od 1 szt.

Oprócz samej realizacji Państwa zleceń na drukowanie broszur - możemy dostarczyć je również we wskazane przez Państwa miejsce. Zależnie od nakładu (w tym wagi) możemy broszury wysłać do Państwa firmą kurierską w paczkach lub na palecie.

Zapraszamy również do odbioru osobistego broszur - szczególnie wygodny dojazd dla dzielnic Wawer, Wesoła, Praga Południe i Rembertów.

Gdy Państwa zlecenie na druk broszur zostanie zrealizowane - niezwłocznie otrzymają Państwo z systemu powiadomienie o ich wysłaniu lub możliwości odbioru osobistego.

Drukowanie broszur reklamowych w JKB Print

Broszury reklamowe to są to wielostronicowe dokumenty przypominające ulotki lub małe katalogi. Drukuje się je na arkuszach, zginanych na pół po wydrukowaniu i zszywanych wzdłuż grzbietu. Broszura reklamowa to rodzaj wizualnej wizytówki firmy, która w przystępny i czytelny sposób zachęca do skorzystania z jej produktów bądź usług.

Aby broszura reklamowa mogła być wydrukowana, drukarka musi obsługiwać automatyczne albo ręczne dwustronne drukowanie broszur w odpowiedniej kolejności. Nie każda domowa drukarka obsługuje drukowanie dwustronne. Dlatego, jeśli zależy Ci na profesjonalnym wydruku materiałów, powierz to zadanie nam.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt pozwolą zadbać o to, by realizacja zamówienia przebiegła sprawnie, a wydruk broszur był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Pomożemy Ci dobrać do projektu papier, format broszury, dopasować ilość stron czy opcje zadruku.

Rodzaje zadruku broszur reklamowych

druk broszur
Druk broszur reklamowych

Oferujemy Państwu druk broszur reklamowych różnego typu. Możecie zdecydować się Państwo na druk czarno-biały broszur informacyjnych lub druk kolorowy broszur reklamowych. Druk kolorowy broszur reklamowych bazuje na kolorach CMYK, powszechnie stosowanych w poligrafii. W tej kolorystyce może być zadrukowane zarówno wnętrze broszury, jak i jej okładka.

Broszury reklamowe - zadruk mieszany

Zadruk wnętrza broszury może być inny niż okładki. Oznacza to, że czarno-białe wnętrze może mieć kolorową okładkę, zadrukowaną jedno lub dwustronnie, a kolorowa broszura może mieć czarno-białą okładkę. Co więcej, okładka może być z zewnątrz kolorowa, a wewnątrz czarno-biała. Możecie Państwo oczywiście zdecydować się również na całość monochromatyczną lub kolorową.

Rodzaje broszur reklamowych

Broszury reklamowe występują w wielu formach: jak ulotki, plakaty czy minigazetki. Liczba stron czy format broszury dobierane są najczęściej na podstawie funkcjonalności materiału. Spotykamy na przykład broszury w formacie pionowym lub poziomym, zadrukowane jedno- albo dwustronnie, kolorowe albo czarno-białe. Większość broszur pełni funkcję promocyjną (reklamową), jednak niemniej istotna jest ich informacyjna rola.

Drukowanie broszury. Formaty broszur reklamowych

Drukarnia JKB Print proponuje druk broszur w formatach różnego typu. Możemy zaproponować zarówno druk broszur reklamowych w najpopularniejszych formatach A4, A5, A6, B5, B6, jak i druk broszur reklamowych B5 pomniejszone oraz B6 pomniejszone. Możecie Państwo zamówić u nas również druk broszur reklamowych DL i 2Dl, czyli w formatach, które są charakterystyczne dla formatu ulotek reklamowych. Możemy zaproponować również druk broszur kwadratowych, w formacie 210 × 210 czy 140 × 140.

Broszura w formacie A5

Niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo druk broszur reklamowych A5, czy w innym formacie, możecie Państwo dowolnie wybrać rodzaj papieru. Wybór jest bardzo szeroki, ale każdy z tych papierów cechuje się bardzo wysoką jakością i świetnie się sprawdzi jako materiał na druk broszur reklamowych w jakimkolwiek formacie.

Oprawa broszury

Format wydruku nie wpływa również na sposób oprawy broszury. Wybór oprawy zeszytowej lub zeszytowej z oczkami będzie możliwy zarówno wtedy, gdy zlecicie nam Państwo druk broszur reklamowych A6, jak i druk broszur reklamowych 2DL, czy broszur w którymś  z innych dostępnych formatów.

Wybór formatu nie ogranicza również możliwości technologii wydruku. To, czy zamówicie Państwo druk broszur reklamowych B5, czy druk broszur reklamowych B6 pomniejszone czy w innych formatach, nie ma wpływu na technologię wydruku. Każdy z formatów może być drukowany zarówno w technologii offsetowej, jak i cyfrowej, a ograniczeniem wyboru technologii będzie rodzaj wybranego papieru oraz nakład, a nie format zamawianego wydruku.

Broszury reklamowe ze złotym nadrukiem

Złoty nadruk to propozycja naszej drukarni JKB Print na uszlachetnienie drukowanych przez nas materiałów. Jeśli szukają Państwo sposobu na pozytywne wyróżnienie swojej broszury reklamowej czy innego rodzaju publikacji - złoty nadruk na okładce z pewnością spełni to zadanie wręcz znakomicie. Tak drukowane broszury reklamowe otrzymują prestiżowy, luksusowy wygląd, który potrafi podkreślić charakter marki.

Złoty nadruk to najnowsze osiągnięcie wydruku cyfrowego, nowość na rynku. Dzięki temu, że nie jest to jeszcze spopularyzowana i łatwo dostępna w każdej drukarni usługa, klienci JKB Print mogą skorzystać z jej potencjału jako wyróżnienie oferty. Nasz złoty nadruk to nie jest odcień koloru PANTONE - to błyszczący, metaliczny efekt, który przyciąga uwagę. To wysokiej jakości propozycja, która z pewnością zwróci uwagę wszystkich kontrahentów i klientów.

Drukowanie broszur reklamowych w JKB Print. Zaufaj specjalistom!

W JKB Print służymy doświadczeniem i chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania, od projektu przez właściwy rodzaj druku broszury reklamowej. Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych usług, np. druk folderów!

 

Wycena indywidualna dla:

BROSZURY

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku broszur.

BROSZURY

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku broszur.

Parametry wydruku

Proszę podać nakład broszur do druku.Proszę określić ilość stron broszury (bez okładki).

Proszę określić sposób oprawy broszury.

Proszę określić w jaki sposób mają zostać zadrukowane środki broszury.

Proszę określić format netto zamkniętej broszury.

Proszę opisać na jakim papierze mają zostać wydrukowane środki broszury.

Proszę określić, czy broszura ma mieć osobno zadrukowaną okładkę, jeśli tak proszę określić sposób jej zadruku.

Proszę opisać jaki papier ma zostać wykorzystany do zadruku okładki (jeśli zdecydowali się Państwo na okładkę).

Proszę określić, czy okładka lub środki broszury mają zostać dodatkowo uszlachetnione (np. poprzez foliowanie).

Proszę określić, czy mają Państwo dodatkowe wytyczne.

Wybierz drogę otrzymania informacji zwrotnej: