Druk broszur reklamowych i informacyjnych

Opis.

 

 

Drukowanie broszur to kolejny element działalności drukarni JKB Print.

Nasza specjalność to niskonakładowy druk broszur metodą cyfrową oraz wysokonakładowy druk broszur metodą offsetową. Formularz poniżej wyceni dla Państwa druk broszur obiema metodami - dopasuje technologię druku do nakładu i wybranego papieru.

Druk broszur wykonujemy dla Państwa zarówno na papierze niepowlekanym, tzw. offsetowym, jak i na papierze powlekanym, tzw. kredowanym. Możemy zaoferować również Państwu drukowanie broszur na papierze LWC.

Państwa zlecenia na druk broszur mogą zostać wzbogacone o zewnętrzną okładkę, którą możemy dodatkowo zabezpieczyć i uszlachetnić za pomocą folii matowej, błyszczącej lub satynowej.

Druk broszur w JKB Print – zapraszamy!

 

Drukowanie broszur - koszty:

Koszt druku broszur zależy od wielu czynników - od wybranego nakładu, formatu, papieru, czy innych czynników. Zapraszamy Państwa do samodzielnego sprawdzenia kosztów druku w formularzu po prawej i wyboru parametrów, które będę dla Państwa najbardziej optymalne.

Wycena online

Środki

 1. Proszę określić, czy druk broszur mamy wykonać w kolorze, czy może interesuje Państwa drukowanie broszur tylko w czerni i w odcieniach szarości.

  Druk broszur w kolorze (4+4) oznacza, że druk będzie miał miejsce w pełnym kolorze, tzw. CMYK.

  Druk broszur w czerni (1+1) oznacza, że druk będzie miał miejsce z wykorzystaniem tylko jednego koloru - czarnego.

   

 2. Druk broszur domyślnie wykonywany jest w oprawie zeszytowej - szytej na dwie metalowe zszywki.

 3. Proszę określić jaki format netto (po obcięciu) zamkniętej broszury Państwa interesuje w ramach zlecenia na drukowanie broszur.

 4. Proszę wybrać papier na jakim zostanie wykonany druk broszur.

  Papier offsetowy jest najbardziej popularnym papierem do druku i posiada podobne właściwości do papieru wykorzystywanego w drukarkach biurowych i domowych. Druk broszur na tym papierze jest najbardziej optymalny finansowo.

  Papier satynowy charakteryzuje się większą białością oraz gładkością. Druk broszur na tym papierze podnosi ich prestiż.

  Papier kredowy, jest to papier powlekany, która sprawia, że odbiór kolorów jest bardziej wyrazisty - jednak papiery te w niskich gramaturach są bardziej "wiotkie" od papieru offsetowego i satynowego. Druk broszur na papierze kredowanym odbywa się najczęściej w przypadku broszur informacyjnych.

  Im większa gramatura papieru tym papier jest cięższy, grubszy i sztywniejszy. Jednak porównywać gramatury należy w tych samych grupach papieru - na przykład papier offsetowy 80 g. jest grubszy od papieru kredowego 115 g.

  Papier Stella Press jest papierem gazetowym. Jest to cienki papier o niskiej gramaturze i dodatkowym spulchnieniu. Jest on najtańszym rozwiązaniem przy realizacji zleceń na drukowanie broszur.


 5. Opis

Okładka

 1. Proszę określić, czy interesuje Państwa druk broszur z zewnętrzną okładką.

  W przypadku zdecydowania się na druk broszur z okładką proszę określić, czy rodzaj zadruku.

 2. Jeżeli zdecydowali się Państwo na dodatkowo okładką proszę określić jaki papier na okładkę mamy wykorzystać, żeby zrealizować dla Państwa drukowanie broszur.

 3. W przypadku zdecydowania się na okładkę dla wydrukowanych broszur proszę wybrać, czy okładka ma zostać zabezpieczona i uszlachetniona folią.

  Folia sprawia, że okładka jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne (zadrapania, zachlapania, itd.) oraz podkreśla charakter materiałów poprzez ich zmatowienie lub wybłyszczenie.

  Należy jednak pamiętać, że folia nieznacznie zmienia odbiór kolorów.

 4. Proszę uprzejmie o podanie:

  • jeśli publikacja ma 1 skrzydełko - jego szerokości,
  • jeśli publikacja ma 2 skrzydełka - sumarycznej szerokości obu skrzydełek.

  Szerokość skrzydełek prosimy podać w milimetrach.

 1. Opis

 1. Proszę określić nakład zlecenia na druk broszur.

 2. Proszę określić ilość stron dla broszury (bez okładki).

  Proszę pamiętać, że ze względu na sposób oprawy, druk broszur może odbyć się tylko dla ilości stron podzielnej przez 4.

Brakuje interesujących parametrów?

Zamów indywidualną wycenę

Druk cyfrowy umożliwia Państwu druk broszur już od 1 szt.

Oprócz samej realizacji Państwa zleceń na drukowanie broszur - możemy dostarczyć je również we wskazane przez Państwa miejsce. Zależnie od nakładu (w tym wagi) możemy broszury wysłać do Państwa firmą kurierską w paczkach lub na palecie.

Zapraszamy również do odbioru osobistego broszur - szczególnie wygodny dojazd dla dzielnic Wawer, Wesoła, Praga Południe i Rembertów.

Gdy Państwa zlecenie na druk broszur zostanie zrealizowane - niezwłocznie otrzymają Państwo z systemu powiadomienie o ich wysłaniu lub możliwości odbioru osobistego.

Rodzaje zadruku broszur reklamowych

Oferujemy Państwu druk broszur reklamowych różnego typu. Możecie zdecydować się Państwo na druk czarno-biały broszur informacyjnych lub druk kolorowy broszur reklamowych. Druk kolorowy broszur reklamowych bazuje na kolorach CMYK, powszechnie stosowanych w poligrafii. W tej kolorystyce może być zadrukowane zarówno wnętrze broszury, jak i jej okładka.

Co ważne, zadruk wnętrza broszury może być inny niż okładki, co oznacza, że czarno-białe wnętrze może mieć kolorową okładkę, zadrukowaną jedno lub dwustronnie, a kolorowa broszura może mieć czarno-białą okładkę. Co więcej, okładka może być z zewnątrz kolorowa, a wewnątrz czarno-biała. Możecie Państwo oczywiście zdecydować się również na całość monochromatyczną lub kolorową.

 

Formaty broszur reklamowych

Drukarnia JKB Print proponuje druk broszur w formatach różnego typu. Możemy zaproponować zarówno druk broszur reklamowych w najpopularniejszych formatach A4, A5, A6, B5, B6, jak i druk broszur reklamowych B5 pomniejszone oraz B6 pomniejszone. Możecie Państwo zamówić u nas również druk broszur reklamowych DL i 2Dl, czyli w formatach, które są charakterystyczne dla formatu ulotek reklamowych. Możemy zaproponować również druk broszur kwadratowych, w formacie 210x210 czy 140x140.

Niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo druk broszur reklamowych A5 czy w innym formacie, możecie Państwo dowolnie wybrać rodzaj papieru. Wybór jest bardzo szeroki, ale każdy z tych papierów cechuje się bardzo wysoką jakością i świetnie się sprawdzi jako materiał na druk broszur reklamowych w jakimkolwiek formacie.

Format wydruku nie wpływa również na sposób oprawy broszury. Wybór oprawy zeszytowej lub zeszytowej z oczkami będzie możliwy zarówno wtedy, gdy zlecicie nam Państwo druk broszur reklamowych A6, jak i druk broszur reklamowych 2DL, czy broszur w którymś  z innych dostępnych formatów.

Wybór formatu nie ogranicza również możliwości technologii wydruku. To, czy zamówicie Państwo druk broszur reklamowych B5 czy druk broszur reklamowych B6 pomniejszone czy w innych formatach, nie ma wpływu na technologię wydruku. Każdy z formatów może być drukowany zarówno w technologii offsetowej, jak i cyfrowej, a ograniczeniem wyboru technologii będzie rodzaj wybranego papieru oraz nakład, a nie format zamawianego wydruku.


Logowanie