Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Drukarnia Internetowa

Wyposażenie nowoczesnego biura - tego nie może zabraknąć!

bloczki wielokopie
Nie wiesz ilu kopii potrzebujesz w bloczku samokopiującym? Wybierz bloczek wielokopia.

Wyposażenie nowoczesnego biura

Na efektywne działanie firmy, biura, przedsiębiorstwa składa się wiele elementów. Tylko dbałość o każdy detal sprawi, że nasze działanie będzie skuteczne i przyjemne na każdym poziomie. Ważne, aby wyposażyć biuro w artykuły biurowe, które usprawnią pracę.

Nie zapominajmy o detalach

Żadna firma nie będzie dobrze działała, jeśli pracownicy będą poświęcali swój czas na szukanie długopisu czy kartki. Są takie artykuły, które są absolutnie niezbędne, a ich brak powoduje frustrację wśród pracowników i duże zamieszanie, które przekłada się na zmniejszenie efektywności działania całej firmy. Warto zadbać, aby te artykuły były spójne z identyfikacją wizualną firmy. Wiele drukarni oferuje usługę przygotowania spersonalizowanych materiałów biurowych. Ważne, aby każdy pracownik miał swój identyfikator, który będzie estetyczny i trwały. To umożliwi szybką identyfikację wewnątrz firmy oraz elegancką prezentację firmy w środowisku zewnętrznym.  Identyfikatory, to produkty wielokrotnego użytku, dlatego warto zadbać o odpowiedni laminat, który je zabezpieczy i uszlachetni.

Przydatne wielokopie

Jednym z bardziej przydatnych artykułów są bloczki wielokopie, które umożliwiają ręczne przygotowanie tej samej treści w wielu kopiach. Składają się one z papieru CFB, czyli papieru oddająco-przyjmującego. W celu wykonania mniejszej ilości kopii wystarczy pod wybraną stronę podłożyć tekturową podkładkę. Optymalną ilością kopii są trzy egzemplarze. Kolejnym artykułem ułatwiającym i usprawniającym pracę są bloczki samokopiujące, które również są wykonane na papierze CFB. Te artykuły są szczególnie przydatne w tworzeniu faktur, druków zamówień, czeków czy dokumentów zdawczo-odbiorczych. Ich zastosowanie jest rozległe. Pomimo rozwoju cyfryzacji niektóre branże, szczególnie handel, bez tego typu artykułów nie będą działały wydajnie.

Nienachalna promocja

Przy kolekcjonowaniu artykułów biurowych warto zaopatrzyć firmę się w bloczki reklamowe. Ten produkt idealnie sprawdzi się jako materiał konferencyjny i promocyjny. Warto zadbać o estetyczną okładkę, zamieszczenie logo firmy i podstawowych informacji o firmie. Starannie i atrakcyjnie wykonane bloczki są jedną z najskuteczniejszych form promocji papierowej. Należy je wydrukować na wysokiej jakości papierze offsetowym. Bez względu na to, czy drukujemy bloczki reklamowe, czy samokopiujące, warto zadbać o odpowiedni projekt okładki oraz jej jakość – to sprawi, że nasza firma będzie reprezentowana w sposób nienachalny i elegancki.

 

Data publikacji: 27.10.2020

Powrót na stronę główną: blog