Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Drukarnia Internetowa

Czym kierować się przy wyborze drukarni

Czym kierować się przy wyborze drukarni
Dobra drukarnia to konkurencyjne ceny, wysoka jakość i szeroka oferta!

Czym kierować się przy wyborze drukarni? 5 wskazówek.

Planując zlecenie wykonania wydruków, nie powinniśmy decydować się na zaufanie pierwszej lepszej drukarni. Przed ostatecznym wyborem warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami, co może nas uchronić przed rozczarowaniem.

Szeroka i klarowna oferta

Współczesne drukarnie oferują wydruki różnych form poligraficznych. Można wymienić na przykład winietki, teczki, pocztówki oraz broszury. Szczegółowe oferty poszczególnych drukarni powinny znajdować się na ich stronach internetowych. W przypadku, gdy pojawiają się wątpliwości związane z ofertą, warto zainteresować się inną drukarnią.

Konkurencyjne ceny i wysoka jakość

Atrakcyjne ceny, przede wszystkim sztucznie niezawyżane, są kolejnym wyznacznikiem drukarni, która może być warta naszej uwagi. Uczciwa wycena usług oraz produktów sprawia, że możemy taką drukarnię obdarzyć naszym zaufaniem.

Przede wszystkim cena wydruków musi być adekwatna do jakości, która z punktu widzenia naszego dobra, powinna być jak najwyższa. Trzeba jednak pamiętać, że nie możemy wymagać wspaniałej jakości za niewielką cenę, zgodnie z zasadą „nie ma nic za darmo”.

Szybkość realizacji zamówienia

W niektórych sytuacjach czas, w którym zostanie zrealizowane nasze zamówienie na druk, staje się czynnikiem decydującym o wyborze takiej, a nie innej drukarni. Idealnie, jeżeli za szybkością idą wspomniane szeroki wachlarz usług, konkurencyjna cena oraz wysoka jakość. Niestety czasami, walcząc ze zbliżającym się wielkimi krokami deadlinem, trzeba w tych kwestiach iść na kompromis.

Obsługa

Sprawna i miła obsługa są bardzo istotnymi kwestiami, które świadczą o organizacyjnej kulturze firmy świadczącej usługi druku. Te aspekty odgrywają szczególną rolę, zwłaszcza jeżeli planujemy nawiązać z daną drukarnią stałą współpracę. Konieczność użerania się z niemiłym i niewykwalifikowanym personelem raczej przekreśla taką możliwość.

Lokalizacja

Dogodna lokalizacja drukarni może przyczynić się do tego, że to właśnie jej powierzymy nasze zlecenie. Jednak w dobie dynamicznego rozwoju sektora drukarni internetowych zaczyna ona nieco tracić na znaczeniu. Nasz projekt możemy oddać do realizacji w formie zdalnej, a następnie po jego wykonaniu, gotowe zamówienie otrzymamy wprost do naszego domu/siedziby naszej firmy. Taka forma usługi sprzyja również skracaniu czasu, jaki musimy poświęcić na oczekiwanie na gotowe wydruki.

Data publikacji: 07.07.2020
Powrót na stronę główną: blog