Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Restauracja: co do druku?

Druk menu restauracyjnego i ulotek reklamowych
Mam restaurację - co powinienem wydrukować najpierw?

Restauracja: co do druku?

Właściciele restauracji, pubów, barów i kawiarni to stali klienci naszej drukarni JKB Print. Co najczęściej zamawiane jest przez klientów z tego sektora? Chętnie zdradzimy zarówno obowiązkowe pozycje, jak i rzadsze zamówienia ;)

A ty, jeśli jesteś przyszłym lub świeżo upieczonym właścicielem - masz małą ściągawkę, która podpowie, jaki druk rozważyć i dlaczego warto rozpocząć współpracę z drukarnią, która zna potrzeby Twojej działalności. Od początku więc: co warto drukować, jeśli jesteś właścicielem restauracji, kawiarni czy pubu?

Menu. A nawet kilka!

Klasyczne menu może być oprawionym katalogiem, ale może być też jednorazowe. Ten drugi wybór jest coraz bardziej  popularny, tym bardziej że więcej restauracji i kawiarni decyduje się na sezonowe menu, które zmienia np. co kwartał. Osobno drukujemy karty drinków, deserów i - jeśli takie obowiązuje - mini menu z promocjami czy lunch menu stojące na stoliku. W JKB drukujemy również ulotki i podkładki na tacki z jedzeniem - popularne miejsce na reklamy w wielu restauracjach.

Ulotki reklamowe

Ulotka reklamowa to ważny rodzaj wydruku również w branży gastronomicznej - szczególnie dla restauracji z dowozem, ale nie tylko. Dzięki nim klient może zabrać menu ze sobą do domu, ma też pod ręką adres i numer telefonu do restauracji. Na ulotkach możemy informować o ważnych wydarzeniach odbywających się w lokalu, np. o pokazach, warsztatach, spotkaniach itd. To również sprawdzony sposób na powiadomienie o otwarciu w dużym promieniu od restauracji - wystarczy zostawić ulotki w bramach i biurach.

Karty stałego klienta

Karty stałego Klienta to popularny sposób na budowanie lojalności wśród Klientów. W JKB Print drukujemy je od lat i potrafimy zaoferować najlepsze rozwiązania do zależności od pomysłu. Do karty stałego klienta otrzymacie Państwo również pieczątki.

Materiały dla dzieci

Kolorowanki dla dzieci, labirynty, wyszukiwanki, rebusy - rodzice będą wdzięczni za znalezienie zajęcia ich dzieciom podczas obiadu czy kawy, a takie rozwiązanie jest tańsze i zajmuje mniej miejsca, niż tradycyjny kącik dziecięcy. Wiele restauracji czy kawiarni decyduje się na przygotowanie materiałów tematycznych, np. z logiem firmy czy grafiką odwołującą się dań z menu.

Bony, vouchery i kupony

Dajesz możliwość zakupienia np. kolacji w restauracji na prezent? Pakietu kaw dla mam czy klientów biznesowych? Staranne zaproszenie na kolację to świetne rozwiązanie, które sprawi, że wyjście do Twojej restauracji lub kawiarni można podarować komuś bliskiemu. A to już krok do większej sprzedaży!

Wizytówki

Jako właściciel restauracji z pewnością nie raz bierzesz udział w spotkaniach biznesowych. W takiej sytuacji wizytówka dla Ciebie i np. głównego managera restauracji czy specjalisty ds. marketingu będzie ważnym narzędziem i z pewnością doda profesjonalizmu. Wizytówki firmowe to rzecz nieodzowna w każdej branży, bez żadnych wyjątków.

 

Data publikacji: 08.04.2020

Powrót na stronę główną: blog