Nie masz konta? Zarejestruj się

 

O przewadze drukarni internetowej nad stacjonarną

drukarnia internetowa
Drukarnia internetowa daje większą swobodę niż drukarnia tradycyjna!

O przewadze drukarni internetowej nad stacjonarną

Rewolucja technologiczna odcisnęła swoje piętno także na rynku usług poligraficznych. Obecnie coraz popularniejsze stają się drukarnie online.

Drukarnia online – co to takiego?

Drukarnia online to stosunkowo nowy typ drukarni. Jej powstanie wiąże się z dynamicznym rozwojem systemu usług świadczonych przez internet. Podstawową cechą tego typu drukarni jest to, że może ona realizować zlecenie w pełni zdalnie. Klienci nie muszą ruszać się z domu, aby złożyć, a także odebrać już wykonane zamówienie.

W drukarni internetowej można zasadniczo wydrukować większość dostępnych formatów poligraficznych. Dlatego, jeżeli chcesz wykonać wydruki takich materiałów jak na przykład koperty, identyfikatory, broszury, wizytówki, to ze spokojem możesz skorzystać z usług którejś z drukarni online.

Drukarnia tradycyjna a drukarnia online

Drukarnie online powoli stają się standardem. Wiele tradycyjnych firm dotychczas świadczących usługi wydruku w formie stacjonarnej powoli dostosowuje się do nowych realiów i wkracza do świata online. Jest to warunek przetrwania w warunkach ostrej konkurencji. Zdalne świadczenie usług staje się rynkową przewagą, ponieważ pozwala zaoszczędzić fundusze, jest efektywniejsze i przede wszystkim atrakcyjniejsze dla klienta, który wszędzie szuka wygody.

Dlaczego drukarnia internetowa jest lepsza od stacjonarnej

Planując wydruk takich materiałów poligraficznych jak chociażby koperty, identyfikatory, broszury czy wizytówki możesz rozważyć zlecenie ich wykonania drukarni internetowej. Dlaczego? Bo w ten sposób oszczędzasz sporo czasu, a niejednokrotnie także i sporo pieniędzy, nie tracąc przy tym na jakości samej usługi.

Drukarnia online ma kilka cech, które sprawiają, że może ona być dla Ciebie atrakcyjniejsza od tradycyjnej drukarni stacjonarnej.

Możesz zlecić wydruki bez wychodzenia z domu

Drukarnia online umożliwia Ci zdalne wybranie usługi, zdefiniowanie jej parametrów, a także przesłanie projektu, według którego ma zostać ona wykonana. W końcu zdalnie możesz ją również opłacić. Jest to niewątpliwie bardzo wygodne.

Możesz na bieżąco śledzić realizację zamówienia

Drukarnie internetowe dają możliwość bieżącego śledzenia statusu zlecenia. Dzięki temu możesz cały czas trzymać rękę na pulsie. Poczucie kontroli daje duży komfort psychiczny.

Możesz odebrać swoje wydruki nie ruszając się z miejsca

Kiedy Twoje zamówienie zostanie już wydrukowane, to nie musisz go odbierać osobiście. Drukarnia online wyśle je na podany przez Ciebie adres przesyłką kurierską.

Data publikacji: 18.08.2020
Powrót na stronę główną: blog