Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Koperta firmowa - do czego może Ci się przydać?

Koperta firmowa
Koperta firmowe - nośnik reklamy

 

Wbrew pozorom druk kopert firmowych jest bardzo często zamawianą usługą w naszej drukarni internetowej JKB Print. I choć może się wydawać, że tradycyjna poczta odchodzi do lamusa - przynajmniej jeśli chodzi o kontakty firmowe - to w istocie wcale tak nie jest. Jeśli zapłaciłeś za stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej grafikowi i teraz żałujesz - sprawdź, jak możesz wykorzystać kopertę i papier firmowy w codziennej pracy Twojej firmy!

Umowy i oferty

Wysyłka oryginałów dokumentów czy ofert to codzienność większości firm. Wiele osób preferuje oryginalne umowy - stąd prośba o ich wysyłkę i konieczność regularnego prowadzenia korespondencji firmowej. I tu, żeby zrobić to profesjonalnie, elegancka koperta firmowa będzie najlepszym wyborem. Większość firm nadal korzysta ze zwykłych białych kopert - jest to więc z pewnością sposób na wyróżnienie się z tłumu!

Życzenia świąteczne

Wyślij świąteczne życzenia swoim pracownikom, klientom i kontrahentom. Nie tylko pokażesz, że o nich pamiętasz, ale i w prosty i tani sposób zbudujesz pozytywny PR swojej firmy. Wystarczy zwykła kartka świąteczna z kopertą firmową - a być może przypomnisz o sobie klientowi, który będzie miał dla Ciebie ważny projekt na przyszły rok.

Podziękowania za współpracę

Z sukcesem zakończyłeś współpracę z klientem? Domknąłeś ważny projekt z kontrahentem? A może chcesz uczcić rok czy 5-lecie współpracy? Warto wysłać list z podziękowaniem. To również drobny gest, który jest jednak świetny w budowaniu relacji biznesowych - im ważniejszy klient, tym bardziej warto się postarać, żeby był zadowolony ze współpracy. Może dzięki temu poleci Cię innym?

Zaproszenia na wydarzenia

Eleganckie zaproszenie na organizowany przez firmę event, konferencję czy piknik pracowniczy to dobry sposób na poinformowanie pracowników, klientów czy partnerów o Twoim wydarzeniu. Również w takiej sytuacji koperta firmowa jest nieodzowna, a ta - jeśli oczywiście będzie pasować do identyfikacji wizualnej firmy - będzie robić dobre wrażenie.

Propozycje współpracy

W czasach, kiedy reklama offline przechodzi do lamusa, reklama przy pomocy tradycyjnej poczty może zwrócić uwagę. To sposób tani, więc tak naprawdę może posłużyć nawet firmie małej wielkości czy jednoosobowej działalności. Wystarczy, że prześlesz portfolio np. swoich grafik razem z listem do Twoich potencjalnych klientów. Takie przesyłki z pewnością nie utkną w spamie!

W JKB Print drukujemy każdy element identyfikacji wizualnej Twojej firmy - zarówno wizytówki, jak i papiery firmowe czy koperty. Jeśli szukasz drukarni, która oferuje dobry stosunek ceny do jakości i ma ogromne doświadczenie, a także szeroki wybór usług i do tego jest niezawodna - polecamy się do współpracy!

 

Data publikacji: 05.04.2020

Powrót na stronę główną: blog