Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Drukarnia Internetowa

Druk ślubnej papeterii - zrób to samodzielnie!

papeteria ślubna
Papeteria ślubna jest istotnym elementem każdego ślubu i wesela

Papeteria ślubna - skąd czerpać inspirację, jak drukować?

Papeterię ślubną możesz zamówić zarówno w specjalizującym się w tym sklepie, jak i bez pośredników, zlecając wydruk bezpośrednio drukarni. W takim wypadku do Ciebie należy wybór lub stworzenie wzoru, przesłanie go do drukarni w określonej ilości sztuk oraz odbiór zamówień. W JKB Print możesz zamówić winietki, koperty, druk zaproszeń, naklejki czy menu na stół dla gości. O tym, jak to zrobić i czym się inspirować dziś na naszym blogu!

Jak przygotować papeterię samodzielnie?

Papeterię ślubną możemy wykonać samodzielnie - do tego celu możemy wykorzystać jeden z popularniejszych programów graficznych, jakim jest Canva. Jest to program działający w przeglądarce (nie trzeba nic instalować), jest darmowy, prosty w użyciu, a dzięki wielu wzorom do wyboru możemy samodzielnie przygotować papeterię na swój ślub.

Gdzie można zamówić gotowe wzory?

Nie czujesz się na siłach w samodzielnym tworzeniu grafiki? Swoje internetowe kroki skieruj do portali takich jak Creative Market czy Themeforest. To tam możesz zakupić gotowe wzory zaproszeń, winietek czy menu, które pięknie wyglądają i są niemal gotowe do druku. Koszt zakupu takich grafik waha się od kilku do kilkudziesięciu dolarów.

Podstawa: winietki, zaproszenia i koperty

Winietki na stół oraz zaproszenia w kopertach - to podstawa w papeterii ślubnej. Wszystko możesz zlecić do wydruku w naszej drukarni JKB Print. Dzięki możliwości druku cyfrowego możemy spersonalizować zaproszenia i wydrukować wszystkie z imionami gości - tak, żebyście nie musieli ich wypisywać samodzielnie. Wolisz odręczne zaproszenia? Nie ma sprawy!

Naklejki: dodaj kropki nad „i” zaproszeniom!

Koperty z zaproszeniami możesz zakleić własnymi naklejkami z Waszymi imionami, datą czy jakimkolwiek innym tekstem lub grafiką. Dzięki temu zyskają bardziej personalny charakter. Minimalny nakład dla usługi druk naklejek reklamowych to 50 sztuk.

Menu i plan wesela na stołach gości

Plan wesela wraz z menu na stołach to coraz popularniejsze rozwiązanie na ślubach. Jeśli chcesz, żeby wszyscy goście byli poinformowani o godzinie rozpoczęcia zaplanowanych atrakcji (np. oczepin czy fotobudki) i wiedzieli, kiedy będą podawane potrawy (zarówno tort, jak i dania ciepłe czy dziczyzna) możesz przekazać im to w ślubnym planie imprezy.

W JKB Print wydrukujemy Twoją papeterię ślubną od A do Z. Chętnie również doradzimy, zaproponujemy najlepszą metodę druku i oczywiście zapewnimy szybką i bezpieczną realizację. Wybierz naszą drukarnię do tego zadania!

 

Data publikacji: 26.05.2020

Powrót na stronę główną: blog