Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druki samokopiująceW naszej drukarni sprawnie, tanio i solidnie wykonamy dla Ciebie bloczki samokopiujące. Zamówienie złożysz o każdej porze i każdego dnia na naszej stronie. Zapewniamy wysoką jakość wydruków, szybką realizację oraz kompleksową obsługę

Wybierz parametry druków samokopiujących, nakład oraz preferowaną technologię. Sprawdź termin realizacji zlecenia oraz najkorzystniejszą cenę w tabeli po prawej. Wyślij nam odpowiednio przygotowany plik i ciesz się gotowymi bloczkami!

Masz pytania? Zapoznaj się z krótkim poradnikiem w zakładce Dodatkowe informacje o bloczkach samokopiujących lub skontaktuj się z nami drogą mailową.

druki samokopiująceW naszej drukarni sprawnie, tanio i solidnie wykonamy dla Ciebie bloczki samokopiujące. Zamówienie złożysz o każdej porze i każdego dnia na naszej stronie. Zapewniamy wysoką jakość wydruków, szybką realizację oraz kompleksową obsługę

Wybierz parametry druków samokopiujących, nakład oraz preferowaną technologię. Sprawdź termin realizacji zlecenia oraz najkorzystniejszą cenę w tabeli po prawej. Wyślij nam odpowiednio przygotowany plik i ciesz się gotowymi bloczkami!

Masz pytania? Zapoznaj się z krótkim poradnikiem w zakładce Dodatkowe informacje o bloczkach samokopiujących lub skontaktuj się z nami drogą mailową.

Wybierz parametry:

Bloczki samokopiujące zadrukowujemy zawsze jednostronnie.

Mogą Państwo zdecydować, czy interesują Państwa bloczki samokopiujące zadrukowane w czerni, czy w kolorze.

Proszę określić jaki format netto (po obcięciu) mają mieć Państwa bloczki samokopiujące.

Nasze bloczki samokopiujący posiadają pierwszą stronę (tzw. oryginał) na białym papierze oddającym (CB) o gramaturze 80 g.

Proszę określić ilość i kolor papieru kopii w bloczkach samokopiujących.

Kopie drukujemy na papierach przyjmujących (CF) oraz przyjmująco-oddających (CFB) o gramaturze 57.

Kolor kopii nie ma wpływu na cenę. Bloczki samokopiujące mogą mieć kopie w kolorach: białym, niebieskim, różowym, zielonym lub żółtym.

Proszę określić z ilu kompletów ma się składać 1 egzemplarz gotowego bloczka samokopiującego.

1 komplet to oryginał + kopie.

Bloczki samokopiujące standardowo posiadają kartonowe plecki.

Proszę określić, czy bloczki samokopiujące mają mieć zadrukowaną okładkę. Okładka może być zadrukowana jednostronnie w kolorze lub w czerni.

Okładka drukowana jest standardowo na kredzie matowej 200 g.

Okładka przyklejona jest do plecków bloczku reklamowego i zostaje w bloczku do samego końca jego używania.

Bloczki samokopiujące mogą posiadać otwory pod segregator.

Proszę określić, czy bloczki samokopiujące mają być klejone po krótki boku, czy po długim boku.

Bloczki samokopiujące mogą zostać wzbogacone o numerację.

Proszę podać ile wzorów/projektów do druku mamy wydrukować w ramach zlecenia.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

 • ceny netto (cena bez podatku VAT)
 • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Brakuje interesujących parametrów?

Zamów wycenę indywidualną

>>Wróć do wyceny on-line bloczków samokopiujących<<

bloczki samokopiujące
Mimo postępującej cyfryzacji
druki samokopiujące pozostają
niezastąpione!

W JKB Print specjalizujemy się w druku bloczków samokopiujących na zamówienie, oferując produkty wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dysponujemy zaawansowanym parkiem technologicznym, wiedzą i umiejętnościami naszych doświadczonych specjalistów oraz wysokiej klasy materiałami. Ponieważ jesteśmy drukarnią internetową, to zamówienia można u nas składać każdego dnia przez całą dobę.

Naszym Klientom oferujemy opcję dostawy pod wskazany adres. Proces zamawiania jest prosty i wygodny, a drukarnia oferuje również szybką wycenę i termin realizacji, a także indywidualne podejście do niestandardowych zleceń. W JKB Print zamówisz bloczki kolorowe, czarno-białe, z okładką lub bez, zadrukowane jednostronnie i dwustronnie, wzbogacone o dodatkowe otwory czy personalizację. Realizujemy zlecenia w małych i dużych nakładach, również nietypowe.

 

Bloczki i druki samokopiujące w JKB Print

Druk bloczków samokopiujących na zamówienie do nasza specjalność! Potrzebujesz funkcjonalnych i solidnych produktów? Możesz mieć pewność, że w JKB Print Twoje druki samokopiujące zostaną wykonane na wysokiej jakości papierze samokopiującym i zgodnie z Twoim życzeniem.

Oprócz bloczków możemy Ci zaoferować inne druki samokopiujące, takie jak bloczki wielokopie (same kopie, bez oryginału), formularze samokopiujące (każdy komplet sklejony osobno) czy bloczki reklamowe (na papierze zwykłym, a nie na papierze samokopiującym).

Działamy jako drukarnia internetowa, dlatego zamówienie złożysz u nas każdego dnia i o każdej porze, w pełni online (przez Internet). Dostarczymy gotowe wydruki pod wskazany przez Ciebie adres (także anonimowo). Możesz je również odebrać osobiście w Warszawie, w siedzibie naszej drukarni.

Bloczki samokopiujące – wykorzystanie

Bloczki samokopiujące to sprawdzone rozwiązanie w miejscach, gdzie konieczne jest posiadanie dokumentów o tej samej treści w kilku egzemplarzach. Sprawdzają się w magazynach, sklepach, księgowości itp. Bloczki wykonane na papierze samokopiującym sprawdzają się świetnie w przypadku takich materiałów jak druki CMR, potwierdzenia odbioru, rachunek dla konsumenta itp.

 

Bloczki samokopiujące z indywidualnym nadrukiem

Zastosowanie bloczków ma wielu zwolenników i należy je traktować jako produkt powszechnego użycia. Nie każdy jednak wie, że można zamówić bloczki samokopiujące z indywidualnym nadrukiem. Takie druki personalizowane to dowód prestiżu i troski o detale, co sprawia korzystne wrażenie na kontrahentach.

Na bloczkach z indywidualnym nadrukiem możesz umieścić np. logo firmy (czarno-białe lub w kolorze), dane adresowe albo inne informacje istotne z punktu widzenia Twojej firmy (np. godziny otwarcia czy hasło reklamowe). Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększasz rozpoznawalność marki. Ułatwiasz też pracę swoim współpracownikom, ponieważ już przy pierwszym kontakcie będą wiedzieć, kogo dotyczą określone dokumenty. Jeśli w Twojej firmie używa się druków samokopiujących, to warto zamówić bloczki z indywidualnym nadrukiem.

 

Szybka wycena i termin realizacji

Jeśli chcesz poznać przykładową wycenę oraz termin realizacji zlecenia, skorzystaj z kalkulatora na tej podstronie. Kreator podpowie również, jaka technologia druku będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Jeśli na naszej stronie brakuje ważnych dla Ciebie parametrów bloczków samokopiujących lub masz do nas pytania, to zapraszamy do kontaktu: przesłania zapytania o wycenę indywidualną przez formularz na stronie lub o wysłanie zapytania na nasz adres email.

 

Wybór odpowiednich parametrów w bloczku samokopiującym

Nie wiesz, jakie parametry druku bloczków wybrać lub nie masz co do nich pewności? Zastanawiasz się nad ostatecznym nakładem, personalizacją czy wyborem optymalnej technologii druku? Oto krótki przewodnik po parametrach druku dostępnych w naszym kalkulatorze.

Powrót do wyceny on-line

 

Zadruk jednostronny albo dwustronny

zadruk

Druki samokopiujące mogą być zadrukowane tylko z jednej strony: z przodu albo z tyłu (na awersie). W takim przypadku właściwym wyborem będzie zadruk jednostronny.

Jeśli druki samokopiujące mają być dwustronne, czyli zadrukowane i z przodu i z tyłu (na awersie i na rewersie), należy wybrać zadruk dwustronny druków samokopiujących.

Inną opcją jest druk bloczków samokopiujących w taki sposób, że oryginał będzie zadrukowany dwustronnie (np. na rewersie będzie regulamin dla Klienta), a kopia – zadrukowana jednostronnie. W takim przypadku druk samokopiujący powinien mieć parametry: Oryginał dwustronny (..) kopie jednostronne.

Zadruk w kolorze lub w czerni

Jeśli druk samokopiujący ma być czarno-biały, to wybierz opcję zadruk kolorem czarnym oraz preferowany sposób zadruku (jednostronny, dwustronny). Jeśli w pliku projektowym są jakieś kolory, a wybierzesz tę opcję, to elementy kolorowe zostaną zamienione na czarno-białe w skali odcieni szarości, a bloczki samokopiujące zostaną zadrukowane wyłącznie czarną farbą lub tonerem.

Jeśli chcesz, by Twoje druki zostały wydrukowane w kolorze, to wybierz sposób zadruku (jednostronny, dwustronny) z dopiskiem w kolorze. Pamiętaj, że liczba kolorów w projekcie, ich intensywność i pokrycie, nie mają wpływu na cenę wydruku.

W naszej drukarni możesz też wybrać zadruk oryginału w kolorze, a kopii czarno-białych. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz, by Klient otrzymał np. dodatkowe treści reklamowe w kolorze na oryginale, a na własne potrzeby będziemy posługiwać się czarno-białą (tańszą w produkcji) kopią.

 

W jakim formacie wydrukować bloczki samokopiujące?

format

Zlecony format do druku musi być zgodny z parametrami pliku do druku. W formularzu znajdują się uniwersalne nazwy formatów używane w poligrafii. Obok każdego formatu jest podany format netto bloczka samokopiującego w milimetrach.

Oznacza to, że przykładowo gotowy bloczek samokopiujący A4 (210x297) będzie mieć format netto 210 milimetrów szerokości na 297 milimetrów wysokości. Ze względów technologicznych możemy zaoferować korzystniejszą cenę druków samokopiujących A3, A4 i A5 w formacie pomniejszonym.

 

Bloczki samokopiujące A4, A5 i A3 w formacie pomniejszonym

format pomniejszony

Dzięki delikatnemu pomniejszeniu wymiarów (szczególnie w druku offsetowym i w druku kolorowym) możemy zaoferować lepsze warunki cenowe na druki samokopiujące. Przykładowo, samokopiujące bloczki zamówione jako format A4 pomniejszony są zaledwie węższe o 5 milimetrów i niższe o 7 milimetrów od tych w pełnym formacie netto A4.

W przypadku formatu pomniejszonego możemy zastosować w druku ten sam papier samokopiujący dla większej ilości gotowych druków. Przekłada się to na oszczędności w produkcji i lepszą cenę. Format pomniejszony ma tak samo wysoką jakość druku i materiałów jak formaty standardowe.

 

Oryginał (pierwsza kartka kompletu)

oryginał

Każdy wykonywany przez nas bloczek samokopiujący posiada oryginał w gramaturze 80 g. Jest to papier samokopiujący grubszy, sztywniejszy i cięższy, niż ten przeważnie stosowany w druku bloczków samokopiujących. Dzięki temu w druku kolorowym barwy mniej przebijają (szczególnie w druku dwustronnym), a oryginał wręczony Klientowi podkreśla jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Kolor papieru w oryginały jest zawsze biały. Kopie mogą mieć dowolne kolory z dostępnych: biały, żółty, niebieski, zielony i różowy.

oryginał biały samokopiujący

Kopie mogą mieć dowolne kolory z dostępnych: biały, żółty, niebieski, zielony i różowy.

 

Bloczki samokopiujące – ilość i kolor kopii

ilość i kolor kopii

Dostępne liczby oraz opcje dla druków samokopiujących w naszej drukarni to:

 • 1 kopia: oznacza to, że na 1 komplet będzie składał się oryginał i 1 kopia.
 • 2 kopie: oznacza to, że na 1 komplet będzie składał się oryginał i 2 kopie.
 • 3 kopie: oznacza to, że na 1 komplet będzie składał się oryginał i 3 kopie.

Najpopularniejszym wyborem naszych Klientów są 1 kopia lub 2 kopie na komplet. 3 kopie to maksymalna oferowana przez nas liczba bloczków samokopiujących. Wynika to z faktu, że druki samokopiujące z większą liczbą mogą sprawiać trudności z przenoszeniem treści na ostatnią z kopii – niezależnie od tego, jaki będzie kolor papieru kopii. Jeśli interesuje Cię wykonanie większej liczby kopii, to polecamy zamówić u nas samokopiujące bloczki wielokopia, składające się z samych kopii (bez oryginału).

kopie CB i CFB

Kolory dostępne dla papieru kopii to: biały, żółty, zielony, niebieski i różowy. Mogą one zostać ułożone w dowolnej kolejności. Jeśli nie odpowiada Ci któraś z zaproponowanych przez nas kombinacji, wybierz wersję najbardziej zbliżoną, a potem napisz nam wiadomość mailową z numerem zamówienia i dodatkową informacją. Możesz też złożyć zamówienie e-mail. Po otrzymaniu dodatkowych wytycznych wydrukujemy druki samokopiujące w taki sposób, żeby kolor papieru kopii był zgodny z tym, czego Państwo oczekują.

 

Ilość kompletów

komplety

Komplety to inaczej gotowe zestawy bloczka samokopiującego. W jednym komplecie znajdują się oryginał i kopie.

Jeśli bloczki samokopiujące mają 50 kompletów, a komplet składa się z 2 kopii to w bloczku będzie w sumie 150 kartek (50 kompletów x 1 oryginał + 50 kompletów x 2 kopie).

Najpopularniejsza ilość kompletów w bloczku to 50 kompletów w bloczku.

Jeśli Państwa samokopiujące druki mają mieć nietypową ilość kompletów w bloczku prosimy o kontakt przez formularz wyceny indywidualnej na stronie internetowej lub kontakt mailowy.

 

Bloczki samokopiujące – plecki

plecki

Wszystkie nasze bloczki samokopiujące mają (od spodu) kartonowe, sztywne plecki (zawsze niezadrukowane). Wykonujemy je na kartonie jednostronnie powlekanym 250 g. Plecki podtrzymują i usztywniają bloczki samokopiujące, a także zabezpieczają ostatnie komplety przed zagnieceniem lub zniszczeniem.

 

Samokopiujące bloczki z okładką

bloczki z okładką

Twoje bloczki samokopiujące możemy wykonać bez okładki albo z okładką. Drukujemy ją na kredzie matowej 200 g, której właściwości (sztywność i grubość) idealnie sprawdzają się w druku bloczków. Kreda mat to papier powlekany, biały i gładzony – grubsza odmiana typowego papieru do druku ulotek.

Okładkę bloczka charakteryzuje wysoka jakość druku, dzięki czemu produkt może Ci służyć dłużej i jest lepiej zabezpieczony przed zniszczeniem. Okładka bloczka samokopiującego jest przyklejona do kartonowych plecków i nie utrudnia korzystania z wydruku. Możemy ją wydrukować z osobnego pliku do druku, którym nam dostarczysz, lub wykorzystać plik do druku, którym druki samokopiujące są zadrukowane w środku.

 

Druki samokopiujące z otworami pod segregator

wiercenie otworów

Druki samokopiujące mogą mieć standardowe 2 otwory do segregatora, po krótkim lub po długim boku. Otwory mają standardowo 3 mm średnicy i pasują do używanego w Polsce rozstawu w segregatorach.

Otwory po krótszym boku oznaczają, że np. bloczki samokopiujące A5 (105 × 148) będą miały otwory przy krawędzi krótszej, tej o szerokości 105 milimetrów. Otwory po długiej krawędzi z kolei oznaczają, że otwory będą wykonane przy dłuższej krawędzi o długości 148 milimetrów.

Jeśli potrzebujesz, to zamiast otworów pod segregator, możemy wykonać dla Ciebie druki samokopiujące z jednym otworem w górnym rogu projektu. Ułatwiają one archiwizację bądź przechowywanie oryginału lub kopii.

 

Klejenie po długim boku i po krótkim boku

klejenie

Klejenie bloczków samokopiujących powinno być dostosowane do projektu i sposobu użytkowania produktu. Zlecając nam wydruk, możesz wybrać klejenie po boku długim (lewy lub prawy) albo krótkim (góra, dół).

Zasadniczo, w zależności od projektu, klejenie odbywa się zawsze po lewej stronie lub u góry bloczka. Jeśli chcesz, by przebiegało inaczej, np. u dołu albo po prawej stronie, poinformuj nas o tym, składając zamówienie. Zmiana nie ma wpływu na cenę końcową bloczka samokopiującego.

 

Personalizacja - numerowane druki samokopiujące

personalizacja

Potrzebujesz, by Twoje druki posiadały numerację? W JKB Print oferujemy usługę personalizacji. Numeracja druków samokopiujących może być dowolna: zaczynać się od dowolnej wartości, przy czym nie musi składać się wyłącznie z cyfr. Możemy ponadto zabezpieczyć Twoje druki samokopiujące dowolnie wygenerowanymi kodami. Wystarczy, że dostarczysz nam ich listę, a my naniesiemy je na wydruki (mogą mieć indywidualne kody kreskowe).

Jeśli interesuje Cię prosta numeracja, to umieść ją na projekcie poglądowym. Poinformuj, od jakiej cyfry albo liczby, ma się zaczynać. Przy bardziej złożonej personalizacji prosimy dodatkowo o przesłanie bazy danych w pliku Excela lub notatniku.

U nas zrealizujesz również wydruk ze zmiennymi danymi (odbiorca, adres itp.).

 

Dodatkowe projekty bloczków samokopiujących

liczba projektów

Jeśli masz do wydrukowania bloczki samokopiujące w różnych wzorach (np. różne usług, różne produkty, indywidualne dla handlowca, itd.), to możemy Ci zaoferować specjalną cenę, dużo korzystniejszą niż przy zamówieniu każdego projektu osobno. Wpisz, ile projektów bloczka samokopiującego chcesz nam zlecić, nasz system wyliczy cenę online.

Drukujemy dodatkowe projekty dla zamówień w każdej konfiguracji, niezależnie jak bardzo różni się projekt. Jedynym warunkiem jest to, żeby bloczki samokopiujące miały te same parametry druku, czyli ten sam kolor papieru kopii, ten sam format, nakład, itd.

 

Ile kosztują druki samokopiujące? Cena netto i brutto

cena netto brutto

Korzystając z naszego kreatora wyceny, możesz poznać przewidywane ceny netto i brutto za zlecenie. Są one widoczne w tabeli cen. Domyślnie wszystkie są cenami netto. Po zmianie na cenę brutto doliczany jest podatek VAT. Zmiana nie ma wpływu na wartość zamówienia. W koszyku są zawsze widoczne obie ceny. Stawka VAT na druki samokopiujące to zawsze 23%.

 

Druk bloczków samokopiujących. Wybór technologii druku

technologia druku

Bloczki samokopiujące drukujemy technologią cyfrową (druk cyfrowy) lub technologią offsetową (druk offsetowy). Niezależnie od wybranej technologii gwarantujemy, że wszelkie druki (w tym samokopiujące) cechować się będą wysoką jakością.

Jaką technologię najlepiej wybrać? Zasada jest prosta. Druki samokopiujące w niższych nakładach wykonujemy domyślnie w druku cyfrowym. W wyższych nakładach realizujemy je w druku offsetowym. Dodatkowo, przy zastosowaniu numeracji i personalizacji, niezależnie od nakładu druk odbywa się na prasach cyfrowych.

Zastanawiasz się, jaka technologia będzie dla Ciebie najkorzystniejsza cenowo? W polu Wyświetlaj w tabeli wybierz opcję: Najlepsza cena, a nasz kreator udzieli Ci szybkiej odpowiedzi. Możesz też sprawdzić, która opcja zapewni Ci najszybszą realizację (pamiętaj, że cena może być wyższa, niż przy terminach dłuższych!) lub samodzielnie zasugerować technologię cyfrową albo offsetową.

 

Warunki dostawy druków samokopiujących – przesyłka kurierska i odbiór osobisty

Bloczki samokopiujące i inne druki samokopiujące możemy dostarczyć kurierem pod dowolny adres w Polsce. Koszt dostawy kurierskiej jest wyliczany w koszyku dla całości zamówienia na wszystkie druki (również na inne niż samokopiujące: bloczki reklamowe, wizytówki, itd.).

Prowadzisz agencję reklamową, wydawnictwo albo pośrednictwo druku? Skorzystaj (bez dodatkowych opłat) z usługi anonimowych przesyłek kurierskich NO NAME. Wysłane bloczki samokopiujące nie będą opisane jako nasza drukarnia, a w danych nadawcy umieszczone zostaną dane nadawcy z faktury. W przesyłce nie umieścimy żadnych naszych materiałów promocyjnych ani faktury.

Dodatkowym atutem dla klientów realizujących u nas zwłaszcza większe zlecenia jest lokalizacja i możliwość odwiedzenia naszej siedziby przy ul. Szumnej 5a w Warszawie (dzielnica Wawer). Najwygodniej jest do nas dojechać z dzielnic: Wawer, Rembertów, Praga Południe, Praga Północ i Wesoła oraz z miast Józefów i Sulejówek. W przypadku druków samokopiujących potrzeba odbioru osobistego jest najczęściej podyktowana czynnikami osobistymi (np. ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu lub większe poczucie bezpieczeństwa, gdy drukarnia jest bliżej) lub sytuacjami losowymi, takimi jak opóźnienia albo awarie lub konieczność odebrania części wydruków jeszcze w procesie realizacji. Zwłaszcza w drugim przypadku zleceniodawca może do nas podjechać, odebrać swoje druki i nie tracić czasu na dostawę kurierską.

Płatność za zamówienie

Swoje zamówienie opłacisz wygodnie:

 • za pomocą bramki Przelewy24 (płatność online),
 • tradycyjnym przelewem bankowym na podstawie faktury proforma,
 • za pobraniem u kuriera (lub przy odbiorze).

Jeśli jesteś naszym stałym Klientem, to możesz skorzystać z odroczonych płatności. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo e-mail. Chętnie odpowiemy!

 

Jak zamówić bloczki samokopiujące?

Aby złożyć zamówienie, wystarczy wykonać 3 kroki:

 1. Wybierz parametry druku, takie jak kolor papieru, liczba kopii, ilość kompletów w bloczku, nakład itp.
 2. Dodaj produkt do koszyka i podaj niezbędne informacje
 3. Zatwierdź zamówienie na bloczki samokopiujące, a wówczas trafią one do realizacji.

Zamówienia na bloczki i druki samokopiujące drogą mailową

Druki samokopiujące możesz zamówić także drogą mailową. Pamiętaj, że przy składaniu zamówień w taki sposób, musisz podać nam wszystkie parametry druku, adres dostawy, dane do faktury, a także wysłać odpowiednio przygotowane pliki do druku.

 

Dlaczego warto zamówić samokopiujące bloczki i inne druki samokopiujące w drukarni JKB Print?

Jesteśmy drukarnią internetową oferującą druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Od wielu lat specjalizujemy się m.in. w drukach samokopiujących, które wykonujemy zarówno w kolorze, jak i w skalach szarości (druk czarno-biały), a także w wariantach: jednostronnym albo dwustronnym. Na Twoje życzenie wykonamy otwory pod segregator, personalizację, numerację czy dodamy okładkę. Oferujemy przy tym wszelkie kolory kopii dostępne dla typowych bloczków samokopiujących w wersji fizycznej.

Składanie zamówień w naszej drukarni jest szybkie i wygodne, a wszystkie wydruki cechuje wysoka jakość wykonania. Realizujemy je na nowoczesnym sprzęcie: regularnie serwisowanych i optymalizowanych maszynach, a także z wykorzystaniem certyfikowanych, wysokiej klasy papierów i tonerów/farb drukarskich. Dysponujemy nie tylko pokaźnym zapleczem technologicznym, ale i doświadczeniem naszych specjalistów. Wykorzystując technologię cyfrową (niskonakładową) i offsetową (wysokonakładową), jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Nie mamy też w ich kwestii praktycznie żadnych ograniczeń, a nasz sprzęt przystosowany jest do wysokiej jakości druku na papierze samokopiującym.

Realizujemy także niestandardowe zlecenia, oferując wówczas indywidualną wycenę zleceń.

 

Linki, które mogą być pomocne

Powrót do wyceny on-line

 

Makiety i szablony druków samokopiujących

Bloczki samokopiujące A7 (74x105)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Bloczki samokopiujące A7 poziomo (105x74)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD


Bloczki samokopiujące A6 (105x148)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Bloczki samokopiujące A6 poziomo (148x105)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD


Bloczki samokopiujące A5

Format pełny (148x210):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Format pomniejszony (145x205):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD
 

Bloczki samokopiujące A5 poziomo

Format pełny (210x148):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Format pomniejszony (205x145):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD
 

Bloczki samokopiujące A4

Format pełny (210x297):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Format pomniejszony (205x290):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD
 

Bloczki samokopiujące A4 poziomo

Format pełny (297x210):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Format pomniejszony (290x205):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD
 

Bloczki samokopiujące A3

Format pełny (297x420):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Format pomniejszony (290x410):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD
 

Bloczki samokopiujące A3 poziomo

Format pełny (420x297):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

Format pomniejszony (410x290):

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD
 

Bloczki samokopiujące DL (99x210)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD


Bloczki samokopiujące DL poziomo (210x99)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD


Bloczki samokopiujące 2DL (198x210)

makieta AI makieta PS makieta ID makieta CD

 

>>Wróć do wyceny on-line bloczków samokopiujących<<

Wycena indywidualna dla:

BLOCZKI SAMOKOPIUJĄCE

Prosimy o możliwie wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących druku bloczków samokopiujących.

BLOCZKI SAMOKOPIUJĄCE

Prosimy o możliwie wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących druku bloczków samokopiujących.

Parametry wydruku

Proszę podać nakład bloczków samokopiujących.

Proszę określić z ilu kompletów (oryginał + kopia/-ie) ma się składać jeden bloczek.

Proszę określić ile kopii (nie licząc oryginału) ma być w jednym komplecie.

Proszę wybrać rodzaj zadruku bloczków samokopiujących lub wpisać własną konfigurację.

Proszę wybrać format z listy lub wprowadzić własny format netto (po obcięciu) bloczków samokopiujących.


Proszę określić kolorystykę papieru dla oryginału lub kopii.

Proszę określić, czy bloczki samokopiujące mają mieć zadrukowaną okładkę.

Jeśli tak to proszę określić, czy ma być zadrukowana. Jeśli tak to w jakim kolorze.


Proszę określić, czy bloczki samokopiujące mają mieć kartonowe plecki.

Jeśli tak proszę okreśłić, czy mają zostać zadrukowane - jeśli tak to w jakiej kolorystyce.

Proszę określić, po którym boku mają zostać sklejone bloczki samokopiujące.

Proszę okreśłić, czy bloczki samokopiujące (w tym okładki lub plecki) mają być dodatkowo uszlachetnione, np. poprzez foliowanie lub lakierowanie.

Proszę tutaj wpisać ewentualne dodatkowe wytyczne.


Wybierz drogę otrzymania informacji zwrotnej: