Nie masz konta? Zarejestruj się

 

BLACK WEEKEND W JKB PRINT!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BLACK WEEKEND!

Od piątku 25.11.2022 do niedzieli 27.11.2022 wszystkie ceny na druk cyfrowy i druk solwentowy są obniżone o 20%!

BLACK WEEKEND
Black Weekend w JKB Print!

---------------------

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ "BLACK WEEKEND"
 
1. Organizatorem Promocji "BLACK WEEKEND" jest firma JKB Print Janusz Krystian Barciński z siedzibą w Warszawie, ul. Szumna 5a (04-514), NIP: 9522025825
 
2. Promocja prowadzona jest w dniach od 25.11.2022 do 27.11.2022 do godz. 23.59
 
3. Udział w promocji jest dobrowolny.
 
4. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym www.jkbprint.pl
 
5. Przedmiotem promocji, objętej niniejszym regulaminem, jest możliwość skorzystania z rabatu 20% na zlecenia druku w technologii druku cyfrowego (Oznaczenie "Technologia druku: Druk cyfrowy) oraz w technologii druku solwentowego (Oznaczenie "Technologia druku: Druk solwentowy").
 
6. Przedmiotem promocji nie są objęte zlecenia wykonywane technologią druku offsetowego (Oznaczenie "Technologia druku: druk offsetowy")
 
7. Rabat, będący przedmiotem promocji, nie sumuje się i nie łączy z indywidualnymi rabatami i upustami przypisanymi do konta użytkownika.
 
8. Wszystkie ceny, dostępne w sklepie internetowym www.jkbprint.pl, uwzględniają rabat promocyjny - jest on naliczony na etapie wyceny.
 
9. Rabat nie podlega wymianie na gotówkę lub inne ekwiwalenty.
 
10. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 
11. Rabat obejmuje zamówienia złożone poprzez sklep internetowy www.jkbprint.pl w okresie trwania promocji.
 
12. Rabat obejmuje zamówienia złożone za pomocą poczty elektronicznej e-mail na adresy wyceny@jkbprint.pl i zamawiam@jkbprint.pl. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wpłynięcie zamówienia na skrzynkę docelową organizatora promocji w okresie trwania promocji.
 
13. Zapytanie o wycenę i inne wiadomości niebędące zamówieniem nie są podstawą do ubiegania się o rabat i udział w promocji po okresie jej trwania.
 
14. Otrzymanie wyceny, w okresie trwania promocji, nie upoważnia do skorzystania z warunków promocji po okresie jej trwania.
 
15. Warunkiem udziału w promocji, dla zamówień składanych poprzez e-mail, jest zawarcie wraz zamówieniem: pliku do druku, specyfikacji druku, nakładu, danych zamawiającego, adresu dostawy - dla zamówień dostarczanych kurierem, określenia formy płatności, określenia sposobu dostawy.
 
16. Zamówienia, złożone w okresie trwania promocji, będą automatycznie anulowane po upływie 14 dni w przypadku spełnienia któregokolwiek z warunków: brak dostarczenia plików do druku, nieopłacenie zamówienia, brak dostarczenia poprawnych technicznie plików do druku, brak udzielenia zgody na przekazanie do realizacji plików do druku niewłaściwie przygotowanych technicznie, brak dostarczenia plików do druku zgodnych ze specyfikacją zamówienia, brak przesłania akceptacji druku dla plików z wykonaną personalizacją.