Nie masz konta? Zarejestruj się

 

druk banerówDruk banerów w JKB Print, zapraszamy!

Druk banerów wykonujemy dogodnym dla Państwa formacie na dwóch materiałach - zależnych od Państwa potrzeb.

Państwa banery dodatkowo mogą być uzupełnione o oczka oraz zgrzane na krawędziach.

Zapraszamy do wybrania parametrów poniżej!
 

Wybierz wariant

Materiał.
Format
mm × mm
Oczkowanie
Zgrzewanie na krawędziach

Proszę podać ile projektów (wzorów) do druku chcą Państwo wydrukować.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Brakuje interesujących parametrów?

Zamów wycenę indywidualną

Banery wyborcze – jak je dobrze zaprojektować?

Baner wyborczy, aby trafić do właściwych osób, powinien być dobrze zaprojektowany. Skąd wiedzieć, jak zrobić to dobrze? Warto przestrzegać kilku podstawowych zasad, o których piszemy poniżej.

  • Nie sil się na długie lub nawet krótkie opisy – są zbędne. Pamiętaj, że baner wyborczy nie służy do czytania, tylko do oglądania. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, numer na liście, partię oraz jej slogan. Nic więcej!
  • Dostosuj grafikę do przejrzystego, jasnego przekazu. Na banerze wyborczym umieść zdjęcie kandydata na odpowiednim tle. Na przykład niebieskim, zielonym, białym lub takim, który wiąże się z działalnością partyjną. 
  • Unikaj kolorowych banerów, pstrokatych ozdobników, dodatkowych zdjęć itd. Takie elementy jedynie zakłócają przekaz, który ma być prosty – głosuj na mnie, moje nazwisko znajdziesz przy numerze X. 
  • Zwróć uwagę na jakość i wymiary zdjęcia. Dostosuj je do wielkości baneru – inaczej twarz kandydata może być karykaturalna, nienaturalnie rozciągnięta.
  • Wybierz właściwe miejsce na powieszenie banneru, zanim zamówisz jego wydrukowanie. Upewnij się, że żadna jego część nie zostanie przesłonięta przez znak, drzewo itd. 

Stwórz trwały oraz estetyczny baner wyborczy z JKB Print

W drukarni JKB Print wydrukujesz baner wyborczy, który powiesisz zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Wybierz tworzywo laminowane lub powlekane – jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne czy uszkodzenia. Twój plakat nie straci swoich walorów estetycznych po dwóch, trzech tygodniach. Zamów nasz trwały baner zgrzewany na krawędziach. To dodatkowo przedłuży jego trwałość. Oferujemy także wykonanie oczkowania co 25 mm lub 50 mm – dzięki temu baner wyborczy łatwo przymocujesz do elewacji budynku. Druk banerów wyborczych realizujemy w pięciu podstawowych wymiarach, ale wykonujemy także wydruki na specjalne, spersonalizowane zamówienie klienta. 

Druk banerów wyborczych – czas realizacji projektu 

Czas drukowania banerów wyborczych zależy od zamówionego nakładu. Jeśli nie będzie zbyt duży, odbiór materiałów będzie możliwy już po upływie doby. Zadzwoń, jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru zamówienia – postaramy się dopasować swoją pracę do Twoich potrzeb.

Druk banerów wyborczych powierz profesjonalistom – JKB Print!

Profesjonalny druk banerów wyborczych gwarantują Ci specjaliści JBK Print. Zajmujemy się także drukowaniem innych materiałów wyborczych: ulotek, plakatów, wizytówek oraz naklejek. Sprawdź nas!

W drukarni JKB Print oferujemy również ogólną usługę, jaką jest druk banerów. Zachęcamy do zapoznania się z nią, jeśli wydruk wyborczy nie jest tym, czego szukasz.

Wycena indywidualna dla:

BANERY

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku banerów.

BANERY

Prosimy o możliwie
wyczerpujące opisanie w polach po prawej Państwa wymagań dotyczących
druku banerów.

Parametry wydruku

Proszę określić format wydruku.

Wybierz drogę otrzymania informacji zwrotnej: